Knockout Boxing Night 9: kiedy walka Diablo - Mabika? KARTA WALK

2019-10-16 11:25
Knockout Boxing Night 9:  Diablo - Mabika
Autor: TOMASZ RADZIK SE / EAST NEWS Knockout Boxing Night 9: Diablo - Mabika

Knockout Boxing Night 9 odbędzie się w sobotę, 30 listopada w Zakopanem. Starciem, które z pewnością przyciągnie polskich fanów boksu przed telewizory będzie pojedynek Krzysztofa Diablo Włodarczyka z Taylorem Mabiką. Najważniejsze informacje dotyczące gali Knockout Boxing Night 9 znajdziecie na ESKA.pl.

Knockout Boxing Night w Zakopanem to już dziewiąta edycja tego niezwykle popularnego cyklu pięściarskich gal. Tym razem impreza odbędzie się 30 listopada w stolicy Tatr. W walce wieczoru zobaczymy Krzysztofa Diablo Włodarczyka (57-4-1, 39 KO), który skrzyżuje rękawice z Gabończykiem Taylorem Mabiką (19-4-1, 10 KO). Nasz zawodnik ostatnią walkę stoczył z Alexandru Jurem w marcu tego roku. Diablo pokonał Rumuna na punkty jednogłośną decyzją. Z kolei były olimpijczyk, Taylor Mabika ostatni raz boksował w czerwcu tego roku przegrywając z Herve'em Lofidim. Warto przypomnieć, że Gabończyk uległ także Krzysztofowi Głowackiemu w 2013 roku.

Knockout Boxing Night 9 - karta walk

Podczas gali Knockout Boxing Night 9 poza pojedynkiem Diablo - Mabika zobaczymy także starcie Łukasz Różański (11-0, 10 KO) - Damian Kiwior (5-1-1). Pozostałe walki nie są jeszcze ogłoszone. Artykuł będzie aktualizowany na bieżąco. Transmisję z wydarzenia przeprowadzi Telewizja Polska.

zobacz: Walka Szpilka - Tuiach: kiedy i gdzie?

Najnowsze