Knockout Boxing Night 8 - kiedy walka Szpilka - Tuiach? KARTA WALK

2019-10-26 20:36
Knockout Boxing Night 8 - Szpilka - Tuiach
Autor: Bradley Collyer/Press Association/East News Knockout Boxing Night 8 - Szpilka - Tuiach

Knockout Boxing Night 8 odbędzie się w sobotę, 26 października w Sosnowcu. Walką wieczoru będzie starcie powracającego na ring Artura Szpilki z Fabio Tuiachem. Podczas gali zobaczymy także inne, arcyciekawe pojedynki, które z pewnością zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów boksu. Sprawdźcie kartę walk Knockout Boxing Night 8 na ESKA.pl.

Knockout Boxing Night 8 to powrót Artura Szpilki (22-4, 15 KO) do pięściarskiego świata. Przypomnijmy, że 20 lipca tego roku zawodnik z Wieliczki dotkliwie przegrał przez KO w drugiej rundzie z Dereckiem Chisorą. Wielu wróżyło Szpilce koniec zawodowej kariery, ale ten spróbuje raz jeszcze pokazać kibicom, że potrafi walczyć na najwyższym poziomie. Przeciwnikiem Polaka będzie Włoch Fabio Tuiach (29-6, 16 KO). Pięściarze zmierzą się w sobotę, 26.10.2019 podczas ósmej edycji Knockout Boxing Night w Sosnowcu. Artur Szpilka przygotowywał się do walki z Tuiachem w hiszpańskim Alicante, gdzie schudł ponoć 12 kilogramów. W jakiej formie jest Polak?

Knockout Boxing Night 8 - karta walk

Kto z kim walczy podczas gali Knockout Boxing Night 8? Oto niepełna lista starć, które zobaczymy 26 października w Sosnowcu:

Walka wieczoru:

  • Artur Szpilka (22-4, 15 KO) - Fabio Tuiach (29-6, 16 KO)

Karta główna:

  • Marek Matyja - Paweł Stępień
  • Fiodor Czerkaszyn - Guido Pitto

Pozostałe walki nie są jeszcze znane. Artykuł będzie aktualizowany.

Walka Szpilka - Tuiach zwiastun

Najnowsze