Kiedy teraz gra Polska następny mecz? Z kim gra Polska po meczu z Walią? [TERMINARZ]

i

Autor: PAWEŁ SKRABA / SUPER EXPRESS Kiedy teraz gra Polska następny mecz? Z kim gra Polska po meczu z Walią? [TERMINARZ]

SPORT

Kiedy teraz gra Polska następny mecz? Z kim gra Polska po meczu z Walią? [TERMINARZ]

2024-03-27 8:35

Polska - Walia to najważniejszym mecz reprezentacji w 2024 roku. Polscy kibice zdawali sobie sprawę, czy do kolejnych spotkań będziemy przystępować w dobrych humorach. Kiedy gra Polska następny mecz? Kto jest rywalem reprezentacji Polski? Terminarz do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

  1. Kiedy teraz gra Polska następny mecz?
  2. Z kim gra Polska po meczu z Walią?

Kiedy teraz gra Polska następny mecz? Z kim gra Polska po meczu z Walią? Kibice z dużą niecierpliwością czekali na rozpoczęcie wiosny, a wszystko za sprawą nieudanych eliminacji do mistrzostw Europy. Początek wiosny, to jednocześnie start reprezentacyjnych emocji związanych z walką o bilet na Euro 2024 w barażach. Polska pokonała bez problemów Estonię 5:1. Całkowicie zdominowała na boisku, o czym świadczyła statystyka 85 procent posiadania piłki, liczba 25-oddanych strzałów i 17-rzutów rożnych. Finał baraży w naszej dywizji to mecz Polska Walia i według ekspertów szanse naszej reprezentacji były niżej wyceniane.

Grupy EURO 2024 - KIEDY i z kim gra Polska? Mecze Polski na Euro

Ulubione piosenki Roberta Lewandowskiego. Oto jego playlista!

Kiedy teraz gra Polska następny mecz?

Kibice doskonale wiedzieli, że mecz z Walią jest najważniejszym starciem w 2024 roku. Od niego zależy, w jakich nastrojach będziemy przystępować do towarzyskich starć z Ukrainą i Turcją w czerwcu. Wiedzieli przede wszystkim, że to od niego zależy czy Polska zagra na mistrzostwach Europy piąty raz z rzędu. Jednocześnie od tego meczu mogła zależeć przyszłość Michała Probierza, a także gwiazd reprezentacji Polski. Biało-czerwoni po finale baraży z Walią zagrają 7 czerwca 2024. Trzy dni później odbędzie się kolejne towarzyskie starcie i 16 czerwca Polska zagra na Euro 2024.

Grupy EURO 2024 - KIEDY i z kim gra Polska? Mecze Polski na Euro

Z kim gra Polska po meczu z Walią?

Jedziemy na Euro 2024, ale zanim to się stanie to Polska zagra dwa mecze towarzyskie. Kolejnym naszym czerwcowym rywalem jest reprezentacja Ukrainy, a później Turcji.