Kiedy następny mecz Polski na Euro 2020? [DATA, GODZINA]

2021-06-19 23:24 Adrian Rybak
BRAMKI na meczu Polska - Słowacja 14 czerwca. Kto strzelił gola podczas EURO 2020?
Autor: flickr.com BRAMKI na meczu Polska - Słowacja 14 czerwca. Kto strzelił gola podczas EURO 2020?

Kiedy następny mecz Polski na Euro 2020? To pytanie zadają sobie wszyscy kibice polskiej reprezentacji. Na Mistrzostwach Europy 2020 zagraliśmy już dwa mecze grupowe - ze Słowacją oraz z Hiszpanią. Przed nami ostatnie, decydujące spotkanie. Którego dnia biało-czerwoni powrócą na murawę aby walczyć o wyjście z grupy?

Kiedy następny mecz Polski na Euro 2020? O której godzinie się odbędzie? Gdzie szukać transmisji? Na jakim stadionie zagrają Polacy? - odpowiedzi na te pytania szukają nie tylko fani piłki nożnej, ale także większość Polaków, którzy trzymają kciuki za swoich. Do tej pory Polska zagrała dwa bardzo skrajne mecze. Ze Słowacją zaliczyliśmy sromotną porażkę 1:2, która zniszczyła wszelkie nadzieje kibiców na jakikolwiek sukces na turnieju. Przed meczem z Hiszpanią przewidywano potężną wygraną La Furii Roja. Tak się jednak nie stało. Polska zremisowała za trzykrotnymi Mistrzami Europy 1:1. Gole strzelili Alvaro Morata i Robert Lewandowski. Tym samym Polacy pozostają w grze. Aby liczyć na awans muszą wygrać ostatni mecz grupowy. Sprawdź niżej, kiedy go obejrzeć.

Piosenki na Euro - Endless Summer, Can You Hear Me i wiele innych. Pamiętacie je wszystkie?

Kiedy następny mecz Polski na Euro 2020?

Polska swój trzeci mecz grupowy zagra w środę 23.06.2021 o godzinie 18:00 na stadionie w Sankt Petersburgu w Rosji. Wcześniej przegrali tam ze Słowacją, a więc nie mają dobrych wspomnień z obiektu. Tym razem ich rywalami będą Szwedzi, który Słowaków pokonali 1:0. Czy Szwecja będzie do pokonania dla Polski?

Polska - Szwecja. Transmisja w TV i internecie

W Polsce prawa do transmisji Euro 2020 uzyskała Telewizja Polska. Wszystkie spotkania zostaną pokazane w telewizji naziemnej w jakości 4K. Mecze będzie można oglądać w TVP1, TVP2 oraz TVP Sport. W przypadku meczów polskiej reprezentacji zawsze jest to TVP1 i TVP Sport. Transmisje udostępniane będą także w internecie. Będzie można je znaleźć na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Najnowsze