KIEDY MECZ Polska - Francja Mundial 2022? O KTÓREJ GODZINIE zagramy mecz w 1/8 2022?

i

Autor: Iwanczuk/Sport/REPORTER/EAST NEWS KIEDY MECZ Polska - Francja Mundial 2022? O KTÓREJ GODZINIE zagramy mecz w 1/8 2022?

Kiedy mecz Polska - Francja w Katarze 2022? O KTÓREJ GODZINIE Polska Francja 1/8 Mundial?

2022-12-04 15:18

KIEDY MECZ Polska - Francja Mundial 2022? O której godzinie zagramy mecz w 1/8 2022? Data i godzina hitowego starcia pomiędzy biało-czerwonymi a trójkolorowymi jest znana. KIEDY i O KTÓREJ Polska - Francja 2022? Pierwszy pojedynek w ramach fazy pucharowej odbędzie się jeszcze w tym tygodniu, więc piłkarze Czesława Michniewicza mają niewiele czasu na regenerację i odpoczynek. Tym bardziej to potrzebne, bo Francja swój ostatni mecz rozegrała w rezerwowym składzie.

Spis treści

  1. KIEDY MECZ Polska - Francja? Mundial 2022
  2. KIEDY i O KTÓREJ mecz Polska - Francja DATA, GODZINA

KIEDY MECZ Polska - Francja? Mundial 2022

Kibice brali to pod uwagę, że Polska może zająć drugie miejsce w grupie. Nikt jednak nie spodziewał się, że Meksyk już w pierwszym spotkaniu pokaże wysoką klasę, a Arabia Saudyjska pokona Argentynę. Wszystko w naszej grupie odwróciło się do góry nogami właśnie po tym spotkaniu. Biało-czerwoni na szczęście w dwóch pierwszych pojedynkach zrobili swoje remisując z Meksykiem i wygrywając z Saudyjczykami. Aczkolwiek nerwowo zrobiło się podczas meczu Polaków z Argentyną i Meksyku z Arabią. Polacy stracili dwie bramki, a Meksyk strzelił dwie bramki. Potrzebował jednak trzech, by wyrzucić nas z turnieju. Na szczęście jednak pod koniec spotkania bramkę kontaktową strzelił piłkarz Arabii i mogliśmy świętować wyjście z grupy. Mecz Polska - Francja 2022 na żywo trzeba oglądać, bo czujemy, że piłkarze Michniewicza będą chcieli zrobić niespodziankę!

Mundial 2022 DRABINKA - pary 1/8, ćwierćfinał i półfinał. Jak wygląda drabinka mundialu 2022?

Polska cierpiała. Szczęsny bohaterem. Komentarz po meczu Polska - Argentyna

KIEDY i O KTÓREJ mecz Polska - Francja DATA, GODZINA

Mecz Polska - Francja 2022 w 1/8 finału Mundialu jest efektem sytuacji w grupie. Już przed mistrzostwami świata było wiadomo, że drużyny awansujące z grupy C zagrają z zespołami grupy D. Zgodnie z zasadami zwycięzca grupy, gra z drugą drużyną grupy przeciwnej. Sporo mówiło się, że Polska raczej nie zajmie 1. miejsca, a raczej 2. miejsce. Do zwycięzców grupy D typowało się właśnie Francuzów. Jako iż my zajęliśmy drugie miejsce, a Francja pierwsze, to zagramy z nimi o 1/4 finału. Mecz Polska Francja 2022 na żywo odbędzie się 4 grudnia. Początek spotkania punktualnie o godzinie 16:00. O wyniku meczu mogą zadecydować rzuty karne. Dojdzie do nich, jeśli podczas 90 minut nie będzie rozstrzygnięcia na korzyść jednej z drużyn, a później wynik wciąż będzie remisowy podczas 30 minutowej dogrywki.

Ile drużyn wychodzi z grupy Mundial 2022? Kto wyszedł i gra dalej? [TABELA WYNIKÓW]

Sonda
Czy Polska wygra z Francją?