Kiedy jest Fame MMA 12? Kto walczy na Fame MMA 12? [DATA, KARTA WALK]

2021-11-20 9:16
Kiedy jest Fame MMA 12? Kto walczy na Fame MMA 12? [DATA, KARTA WALK]
Autor: Lizakowska / Fame MMA Kiedy jest Fame MMA 12? Kto walczy na Fame MMA 12? [DATA, KARTA WALK]

Kiedy jest Fame MMA 12? Kto walczy na Fame MMA 12? Coraz bliżej dwunasta edycja wydarzenia, która z pewnością zwróci uwagę dziennikarzy, profesjonalnych sportowców oraz wszystkich fanów wielkich gwiazd. Jednym z bohaterów gali będzie Marcin Wrzosek, czyli legendarny zawodnik MMA. Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz.

Spis treści

 1. Kiedy jest Fame MMA 12? [DATA]
 2. Fame MMA 12 - KARTA WALK

Kiedy jest Fame MMA 12Data i termin Fame MMA 12 są zaskoczeniem dla wielu osób. Nikt się nie spodziewał, że organizatorzy zdecydują się zaplanować galę jeszcze na ten rok. Tym bardziej, że jedenasta odsłona gali cieszyła się ogromną popularnością, co pokazuje tylko wynik sprzedanych licencji PPV. To efekt karty walk, w którą zasilili tacy zawodnicy, jak Smolasty, Miły Pan, Sylwester Wardęga, Danny Ferreri, Wojtek Przeździecki czy Marcin Dubie. W walce wieczoru Borys Mańkowski podjął Normana Parke. Ogromne emocje zapowiadają się również, podczas Fame MMA 12 online. Główną atrakcją wieczoru będzie pojedynek Marcina Wrzoska z Kasjuszem Życińskim.

Fame MMA 11 KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA dzisiaj?

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Kiedy jest Fame MMA 12? [DATA]

Data Fame MMA 12 interesuje osoby, które nie mogą się doczekać hitowych walk. Oprócz Marcina Wrzoska i Kasjusza Życińskiego do okrągłej klatki wejdzie Piotr Piechowiak. Bestia postara się pokonać byłego strongmana, debiutanta w MMA, Krzysztofa Radzikowskiego. Będziecie również świadkami walki o pas mistrza. Tytułu bronić będzie Adrian Polański. Jego rywalem jest Maksymilian Wiewiórka. Nie możecie tego przegapić, dlatego zapiszcie jako przypomnienie w telefonie, że gala odbędzie się w drugiej połowie listopada. Będzie to 20.11.2021. 

Fame MMA 12 - KARTA WALK

 • Kasjusz Don Kasjo Życiński - Marcin Wrzosek
 • Adrian Polak Polański - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - walka o pas
 • Mateusz Fit Lovers Janusz - Kacper Blonsky Błoński
 • Krzysztof Radzikowski - Piotr Bestia Piechowiak
 • Karolina Zusje Smogulecka - Marta Martirenti Rentel
 • Mateusz Muran Murański - Arkadiusz Tańcula
 • Kamila Kamiszka Wybrańczyk - Anna Andrzejewska
 • Krystian Krycha Wilczak - Maciej Szewcu Szewczyk
 • Patryk Ryba Karaś - Kornel Koro Regel
Sonda
Chciałbyś, aby Paris Platynov pojawił się w oktagonie FAME MMA?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze