KIEDY GRA IGA ŚWIĄTEK? Wyniki meczów Świątek i DRABINKA online. O KTÓREJ gra Świątek?

i

Autor: AP Photo/Alessandra Tarantino/East News KIEDY GRA IGA ŚWIĄTEK? Wyniki meczów Świątek i DRABINKA online. O KTÓREJ gra Świątek?

KIEDY GRA IGA ŚWIĄTEK? Wyniki meczów Świątek i DRABINKA online. O KTÓREJ gra Świątek?

2022-05-31 15:09

Kiedy mecze Igi Świątek? O której godzinie gra Świątek? Jak wygląda drabinka French Open 2022? Najwięksi miłośnicy tenisa, ale przede wszystkim talentu najlepszej rakiety świata nie chcą przegapić żadnego spotkania z jej udziałem. Wiemy o tym doskonale, dlatego mecze Igi Świątek śledzimy dla was na naszej stronie!

Spis treści

  1. Kiedy gra Iga Świątek? [DATA, TERMINARZ]
  2. Iga Świątek: DRABINKA online 2022
  3. O której gra Iga Świątek? [GODZINA]
  4. Iga Świątek - WYNIKI 

Kiedy gra Iga Świątek 2022? O której godzinie mecze Igi Świątek? Jak wyglądają wyniki meczów Igi Świątek 2022? Właśnie te kwestie najbardziej ciekawią internautów, którzy z dużym wyczekiwaniem czekają na pojedynki z udziałem najlepszej rakiety świata. Drabinka online z meczami Igi Świątek również się przyda, by wiedzieć, jaką drogę pokonała polska tenisistka w walce o najwyższe trofeum. Godziny meczów Igi Świątek warto zapisywać jako przypomnienie w telefonie, by nie przegapić żadnego z pojedynków na French Open. Polka chce bowiem powtórzyć swój sukces z 2020, kiedy to wygrała na kortach Rollanda Garrosa. Niewątpliwie ma na to szansę, ponieważ w aktualnym sezonie wygrała już pięć turniejów, w Dausze, Indian Wells, Miami, Stuttgarcie oraz Rzymie. Co więcej może się pochwalić serią 28 wygranych meczów z rzędu.

MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2022 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

ESKA XD #048 | AMSR, SEKRETY PRZYSIĘGI, IGA ŚWIĄTEK, TANIE WAKACJE

Kiedy gra Iga Świątek? [DATA, TERMINARZ]

French Open 2022 na kortach Rolanda Garrosa rozpoczął się 22 maja, a zakończy 5 czerwca 2022. W 121. edycji mistrzowskiego tytułu w grze pojedynczej mężczyzn będzie bronić Novak Djoković, natomiost w grze pojedynczej kobiet, Czeszka Barbora Krejciova. Kiedy gra Iga Świątek? Kiedy mecze Igi Świątek 2022? Poniżej aktualizujemy dla Was terminarz:

  • Runda 1: Iga Świątek - Łesia Curenko, mecz 23 maja 2022, godz. 12:00
  • Runda 2: Iga Świątek - Alison Riske/Dajana Jastremska

Pierwszy mecz Igi Świątek na French Open 2022 odbył się na korcie Philippe'a Chatriera, czyli na największej arenie kompleksu imienia Rolanda Garrosa i jedyna zadaszona.

Iga Świątek: DRABINKA online 2022

Drabinka Igi Świątek jest szczęśliwa, czy raczej Polka nie może liczyć na pomyślność, jeśli chodzi o rywalki? Z kim gra Iga Świątek? Runda po rundzie aktualizujemy tę informację w tym miejscu!

O której gra Iga Świątek? [GODZINA]

O której godzinie mecze Igi Świątek? Harmonogram przyda się kibicom, którzy nie chcą przegapić żadnego pojedynku z udziałem polskiej tenisistki. Godziny meczów Igi Świątek aktualizujemy poniżej.

  • Godzina meczu Iga Świątek - Łesia Curenko, 23 maja 2022, godz. 12:00

Iga Świątek - WYNIKI 

Wyniki Igi Świątek w jednym miejscu to opcja dla osób, które chcą sobie przypomnieć rezultaty spotkań z udziałem zawodniczki z Warszawy. Który mecz wygrała najwyżej? W którym miała największe problemy? Wyniki Igi Świątek na French Open 2022:

  • WYNIK: Iga Świątek - Łesia Curenko, 6:2, 6:0