Kiedy zagra Iga Świątek dzisiaj na żywo? O której godzinie mecz Świątek 6.06.2023?

i

Autor: EMMANUEL DUNAND/AFP/East News Kiedy zagra Iga Świątek dzisiaj na żywo? O której godzinie mecz Świątek 6.06.2023?

ROLAND GARROS

Kiedy gra Iga Świątek następny mecz 2023? O której godzinie gra Iga Świątek 6.06.2023?

2023-06-06 10:47

Kiedy gra Iga Świątek na żywo? Kiedy mecze na French Open 2023? Terminarz i drabinka turnieju na kortach Rolanda Garrosa od teraz wskazuje na największe emocje. Polka awansowała do ćwierćfinału i mierzyć się będzie tylko z najlepszymi zawodniczkami świata. Jednocześnie to ważny etap ze względu na jej walkę o utrzymanie numeru 1 rankingu WTA. W grze wciąż jest jej głowna rywalka, Aryna Sabalenka. O której godzinie gra Iga Świątek? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Kiedy zagra Iga Świątek dzisiaj na żywo?
  2. O której godzinie mecz Świątek 7.06.2023?

Kiedy zagra Iga Świątek dzisiaj na żywo? O której godzinie mecz Świątek 6.06.2023? Zdecydowanie gra polskiej tenisistki napawa optymizmem i daje nadzieje na ostateczny sukces. A przypomnijmy, że tenisistka z Raszyna walczy zarówno o obronienie tytułu sprzed roku, jak i utrzymanie pozycji numer jeden w rankingu WTA kobiet. Mimo dobrej dyspozycji mecze Igi Świątek 2023 na żywo to duże emocje, a te dają się we znaki kibicom już od pierwszej rundy French Open. Na otwarcie pokonała Hiszpankę Cristinę Bucsę, w drugiej rundzie takim samym wynikiem wygrała z Amerykanką Claire Liu. W trzeciej całkowicie nie dała szans Chince Xinyu Wang wygrywając z nią gładko do zera. Walkę o ćwierćfinał stoczyła z Ukrainką Łesią Curenko. Od początku to nasza rodaczka kontrolowała grę i popisywała się odważnymi zagraniami. Iga Świątek po 31. minutach gry przy wyniku 5:1, z powodu kreczu, czyli zrezygnowania Curenko, awansowała do ćwierćfinału wielkoszlemowego turnieju Rolanda Garrosa w Paryżu. 

French Open 2023 WYNIKI i DRABINKA główna kobieca. Kiedy i o której gra Iga Świątek?

Barbara Schett stawia na Igę Świątek przed Roland Garros

Kiedy zagra Iga Świątek dzisiaj na żywo?

Kiedy Iga Świątek gra następny mecz na French Open 2023? Polka awansowała do 1/8 po gładkim zwycięstwie z Xinyu Wang, a do ćwierćfinału przeszła za sprawą Łesi Curenko, która zrezygnowała po dwóch kwadransach gry. Iga Świątek na pomeczowej konferencji przyznała, że lepiej mieć krótki mecz, niż trzygodzinny bój. Przyznała też, że taka sytuacja ma plusy i minusy, bo rozegrała drugi z rzędu krótki mecz. Stąd też może zapaść decyzja, iż jej trening 6 czerwca 2023 będzie wydłużony. Oznacza to, że mecz Igi Świątek dzisiaj 6.06.2023 się nie odbędzie. Jej pojedynek w ćwierćfinale zaplanowano na 7 czerwca.

O której godzinie mecz Świątek 7.06.2023?

O której godzinie mecz Igi Świątek 7.06.2023? W środę Polka wstępnie wyjdzie na kort po godzinie 14:00. Wydaje się, że rozegra mecz jako druga w kolejności tego dnia. Jej rywalką jest rozstawiona z numerem szóstym  Amerykanka Cori Gauff, która kilka godzin wcześniej wygrała ze Słowaczką Anną Karoliną Schmiedlovą 7:5, 6:2.

Iga Świątek - wiek, mama, zarobki, prywatnie, rodzice, wzrost, chłopak