Kiedy gra Iga Świątek na Wimbledonie 2022? O której gra Iga Świątek? [DATA, GODZINA]

i

Autor: AP/Associated Press/East News/Alberto Pezzali Kiedy gra Iga Świątek na Wimbledonie 2022? O której gra Iga Świątek? [DATA, GODZINA]

Kiedy gra Iga Świątek na Wimbledonie 2022? O której gra Iga Świątek? [DATA, GODZINA]

2022-06-29 11:12

Data i godzina meczu Igi Świątek w drugiej rundzie Wimbledonu 2022 nie są żadną tajemnicą. Choć faktycznie na początku nie było wiadomo, kiedy i o której gra Świątek w 1/32 finału turnieju. Wiadomo też, kto będzie jej rywalką w drodze po puchar.

Spis treści

  1. Kiedy gra Iga Świątek na Wimbledonie 2022? [DATA]
  2. O której gra Iga Świątek? [GODZINA]

Kiedy gra Iga Świątek na Wimbledonie 2022? Data meczu jest arcyważna dla wszystkich kibiców, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne tenisowe emocje. Polka chce powtórzyć sukces sprzed kilku tygodni, kiedy to wygrała równie prestiżowy turniej, jakim jest French Open. Jednocześnie chciałaby dotrzeć dalej w Wimbledonie, niż miało to miejsce rok temu. W poprzedniej edycji Wimbledonu Świątek dotarła do 1/8 finału. Liderka światowego rankingu pokazała świetną formę podczas spotkania w pierwszej rundzie. Nie dała większych szans swojej rywalce, Chorwatce, Janie Fett i pokonała ją w dwóch setach. Tym samym odniosła 36. z rzędu zwycięstwo na zawodowych kortach. To dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o to, kiedy jest mecz Igi Świątek 2022? O której gra Iga Świątek?

Wimbledon 2022 DRABINKA - kiedy i z kim gra Iga Świątek? [MECZE, TERMINARZ]

Iga Świątek o zostaniu pierwszą światową rakietą

Kiedy gra Iga Świątek na Wimbledonie 2022? [DATA]

Data meczu Igi Świątek w II rundzie Wimbledonu nie była znana od samego początku. 1/32 finału prestiżowego turnieju na trawiastych kortach odbywa się w dniach 29 i 30 czerwca. Wiadomo, że Polka swój drugi pojedynek rozegra 30.06.2022. Jej rywalką będzie Holenderka, Lesley Pattinama Kerkhove.

O której gra Iga Świątek? [GODZINA]

Godzina meczu Igi Świątek 30.06.2022 może być problematyczna dla wielu kibiców, którzy pracują zarówno na pierwszą, jak i drugą zmianę. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 polskiego czasu. 

Iga Świątek - mama, zarobki, prywatnie, wiek, rodzice, wzrost, chłopak. Kim jest?