Kiedy gra Hurkacz na żywo? O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz na US Open 2022?

Autor: Wojciech KUBIK/East News Kiedy gra Hurkacz na żywo? O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz na US Open 2022?

Kiedy gra Hurkacz dzisiaj na żywo? O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz na US Open 2022?

2022-09-01 8:19

Hubert Hurkacz awansował do drugiej rundy wielkoszlemowego turnieju US Open. Rozstawiony z numerem ósmym polski tenisista wygrał z Niemcem Oscarem Otte 6:4, 6:2, 6:4. Mecz trwał niespełna dwie godziny. Kiedy i z kim gra w 2. rundzie? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Kiedy gra Hurkacz na żywo? O której godzinie gra Hurkacz US Open 2022? 25-letni wrocławianin w pierwszej rundzie zaprezentował bardzo solidny tenis. Przez cały mecz świetnie funkcjonował jego serwis. Hurkacz posłał 18 asów, a w dodatku rywal nie miał nawet jednej okazji do przełamania. Wszystkie sety miały bardzo podobny przebieg. Hurkacz pewnie wygrywał gemy przy swoim podaniu i czyhał, aby przełamać Niemca. Ottego w pewnym momencie serwis zawsze zaczynał zawodzić. W pierwszej partii został przełamany w trzecim gemie, w drugiej w trzecim i w piątym, a w ostatnim secie także w trzecim gemie. Czas na kolejne wyzwanie w jego karierze!

US Open 2022 - DRABINKA, TRANSMISJA, KIEDY, NAGRODY, TERMINARZ. Z kim gra Świątek?

IGA ŚWIĄTEK BEZ TAJEMNIC [RODZICE, SUKCESY, IDOLE] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #52

Kiedy gra Hurkacz na żywo? [DATA]

Hurkacz po raz piąty rywalizuje w US Open. Nigdy nie udało mu się awansować do trzeciej rundy. Z pięciorga startujących w Nowym Jorku polskich singlistów pierwszą rundę zdołała przebrnąć jeszcze tylko rozstawiona z numerem jeden Iga Świątek. Odpadli Magda Linette, Magdalena Fręch i Kamil Majchrzak. 1 września Hurkacz rozegra mecz 2. rundy. Jego rywalem będzie Białorusin, Ilja Iwaszka.

O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz US Open 2022?

O której gra Hurkacz na US Open 2022? Godzina rozpoczęcia spotkania nie została jeszcze oficjalnie podana. Można się spodziewać, że mecz rozegrany zostanie wieczorem czasu polskiego.

Iga Świątek - wiek, mama, zarobki, prywatnie, rodzice, wzrost, chłopak. Kim jest?

Czy Hubert Hurkacz wygra turniej US Open 2022?