Fame MMA 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA?

2020-03-28 19:57 RW
Fame MMA 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA?
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Fame MMA 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA?

Fame MMA 6 - karta walk i nazwiska zawodników, to elektryzujące kwestie. Kto walczy na Fame MMA 6? Jakie walki zobaczymy na szóstej odsłonie gali? Lista aktualizowana jest na ESKA.pl! Organizacja Fame zrobiła milowy krok podczas poprzedniej odsłony wydarzenia. Odbyło się ono w trójmiejskiej Ergo Arenie, a dodatkowo jednym z bohaterów wydarzenia był zawodowy pięściarz, Marcin Najman. Czym tym razem zaskoczą organizatorzy?

Fame MMA 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Zastanawiacie się, kto walczy na Fame MMA? Lista walk aktualizowana jest w tym miejscu na ESKA.pl. Walki na Fame MMA 6 na pewno rozgrzeją polskich internautów. Szczególnie po tym, co wydarzyło się podczas poprzedniej edycji gali. W oktagonie, który stanął w trójmiejskiej Ergo Arenie, pojawił się Lord Kruszwil, Mini Majk, Isamu, bracia Malczyńscy czy chociażby Bonus BGC, który skrzyżował rękawice z Marcinem Najmanem. Ten drugi tuż po gali dowiedział się, że jego następnym rywalem ma być Piotr Piechowiak. Zapewne ewentualna wygrana z kulturystą przybliży go do starcia rewanżowego z Pawłem Trybałą, czyli Trybsonem. Widzowie, w czasie piątej edycji gali, zostali zaskoczeni  dwoma ogłoszeniami. Najbardziej elektryzowało ogłoszenie starcia pomiędzy twórcą internetowego hitu Eluwina, YouTuberem Kacprem Blonsky'm, a Mateuszem Trąbką, znanym w sieci jako Tromba. Ostatecznie do tego pojedynku nie dojdzie. Wojtek Gola, czyli jeden ze współorganizatorów gali Fame, zdradził, że na kolejną galę mają pewnych 20 połączeń starć. Wybiorą z nich zapewne 8 najlepszych. 

FAME MMA 6 - WYNIKI NA ŻYWO: walki ONLINE 28.03.2020. Kto wygrał na Fame MMA? [RELACJA]

Fame MMA 6 - KARTA WALK

Kto walczy na Fame MMA 6? Karta walk aktualizowana na bieżąco w tym miejscu na ESKA.pl. Gala odbędzie się 28 marca w Częstochowie i to właśnie tam będziemy świadkami wyjątkowych starć. Póki co wiadomo, że zawalczą:

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Zuzje" Smogulecka (dawniej Luxuria Astaroth)
  • Marcin Najman - Piotr Piechowiak
  • Wojtek Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciek Rataj
  • Jakub "Kubańczyk" Flas - Maciej "L Pro" Łapot
  • Bartosz "Qbik" Kubik - Cyprian "Cypis" Racicki
  • Alan Kwieciński - Arkadiusz Tańcula
  • Maciej Szewczyk - Dawid Ambroziak

WALKA ODWOŁANA

Podczas szóstej edycji gali dojdzie do starcia pomiędzy Marcinem Najmanem a Piotrem Piechowiakiem. Od jakiegoś czasu mówiło się, że najprawdopodobniej kolejnym zawodnikiem pod skrzydłami Fame MMA został Michał Sobolewski, czyli raper Sobota. Teraz wydaje się to jeszcze bardziej możliwe, ponieważ Wojtek Gola wrzucił na swój Instagram zdjęcie z raperem. Zapytał swoich obserwatorów, czy chcieliby zobaczyć Sobotę w oktagonie gali Fame MMA.

Zobacz: Fame MMA 6 - Sobota w walce wieczoru? Z kim mógłby zmierzyć się raper?

Najnowsze