Kacper Blonsky - Tromba: WALKA na Fame MMA 6 się nie odbędzie! [OŚWIADCZENIE]

2019-11-21 13:12 RW
Kacper Blonsky - Tromba: WALKA na Fame MMA 6 się nie odbędzie! [OŚWIADCZENIE]
Autor: Karol Makurat/REPORTER / EAST NEWS Kacper Blonsky - Tromba: WALKA na Fame MMA 6 się nie odbędzie! [OŚWIADCZENIE]

Miała przyciągnąć uwagę, być jednym z najgorętszych starć gali - walka Kacper Blonsky - Mateusz "Tromba" Trąbka na Fame MMA 6 została odwołana! Internauci są niepocieszeni i liczą, że prędzej czy później dojdzie do pojedynku tych osób. Co się stało? Dlaczego starcie tych Youtuberów się nie odbędzie? Oświadczenie podrzucamy na ESKA.pl

Kacper Blonsky - Tromba: walka na Fame MMA 6 się nie odbędzie. O tym, że walka Kacper Blonsky - Tromba się nie odbędzie dowiedzieliśmy się za sprawą filmów, które pojawiły się w serwisie YouTube. Pierwszy o tym, że nie wystąpi poinformował Mateusz Trąbka. W jednym ze swoich materiałów powiedział, że musi skupić się na innych rzeczach, które na daną chwilę stanowią dla niego priorytet. W tym momencie, to nie jest mój czas. Chcę się zająć projektem związanym z Domem Ekipy i swoim kanałem. Za dużo bym stracił czasu, by się przygotować. Nie wystąpię na Fame MMA 6 - usłyszeliśmy na nagraniu. Tromba na początku był przygotowany do tego, że pojawi się w oktagonie podczas szóstej edycji gali Fame MMA. Do całej sprawy podszedł bardzo poważnie: - Uznałem, że skoro mam wystąpić, to zacząłem trenować profesjonalnie. Miałem 8 treningów MMA.

Obszerny film z wytłumaczeniem decyzji nagrał również wykonawca hitu Eluwina. Zdradził on, że otrzymał mnóstwo wiadomości dotyczących rezygnacji Tromby z walki. Sam przyznał, że dla niego pojedynek na Fame MMA 6 był bardzo istotną kwestią, jednak rozumie decyzję swojego rywala. Zaskoczyło go jedynie to, że Mateusz Trąbka nie powiedział tego, w czasie, gdy wychodzili do oktagonu, podczas pierwszej zapowiedzi starcia na Fame MMA 5. Kacper Blonsky w swoim filmie tłumaczy: - Mam filmy do nagrywania, a i tak chciałem walczyć. Zmarnowałeś dużo mojego czasu i tego tak nie szanuję bardzo. Walki na Fame MMA 6 nie będzie. Czy w przyszłości będzie? Nie wiem. Na razie nie zamierzam walczyć. Zamierzam ogarnąć wszystkie moje sprawy i zająć się życiem. 

Kacper Blonsky - Tromba: walka odwołana

Internauci są zaskoczeni takim obrotem sprawy i liczą, że do dojdzie do tego starcia w jednej z następnych wydarzeń z cyklu Fame MMA. Jak odnosi się do tej sytuacji Boxdel, jeden ze współorganizatorów gali?

Mamy opinię dwóch zawodników. Na Fame MMA 6 ich nie zobaczymy, ale my jako włodarze będziemy się starać, by ludzie kiedyś zobaczyli tę walkę. Ludzie są ciekawi tej walki dla nas to też byłby ciekawy pojedynek. Zapewniam, że na nadchodzącej gali jest wiele hitowych walk, które na pewno będą i na pewno wkrótce wiele niespodzianek.

- powiedział i zapewnił Michał Baron. Walki na Fame MMA 6 na pewno rozgrzeją polskich internautów. Szczególnie po tym, co wydarzyło się podczas poprzedniej edycji gali. W oktagonie, który stanął w trójmiejskiej Ergo Arenie, pojawił się Lord Kruszwil, Mini Majk, Isamu, bracia Malczyńscy czy chociażby Bonus BGC, który skrzyżował rękawice z Marcinem Najmanem.

Najnowsze