Karta walk Clout MMA 5. Adam Josef vs Kacper Blonsky i Zbigniew Bartman!

i

Autor: Clout MMA Karta walk Clout MMA 5. Adam Josef vs Kacper Blonsky i Zbigniew Bartman!

MOCNE ZESTAWIENIA

Karta walk Clout MMA 5. Adam Josef vs Kacper Blonsky i Zbigniew Bartman!

2024-04-25 9:00

Czas na pierwsze ogłoszenie przed zbliżającą się galą CLOUTMMA 5. Już 8 czerwca w katowickim Spodku kibice zobaczą zestawienie, jakiego w historii freak-fightów jeszcze nie było! AJ zmierzy się w dwóch pojedynkach jednocześnie z Kacprem Błońskim i Zbigniewem Bartmanem.

Clout MMA 5: Sześć rund stójkowej podwójnej wojny w K-1 w małych rękawicach. „The Polish American” wejdzie do klatki, by toczyć dwa niezależne od siebie trzyrundowe pojedynki z drugim nowym nabytkiem CLOUTMMA Kacprem Błońskim i dobrze znanym kibicom organizacji Zbigniewem Bartmanem.

Ile zarobi Adamek za walkę na Fame MMA 21? ZAWROTNA kwota za bycie legendą!

Jedyny wywiad Lexy Chaplin po brutalnej walce z Martą Linkiewicz na CLOUT MMA 4

Adam Josef vs Kacper Blonsky i Zbigniew Bartman - zasady

Błoński i Bartman będą zmieniać się co rundę. Sędziowie będą punktowali oba pojedynki oddzielnie. To oznacza, że w klatce zwycięzców może być jeden lub dwóch. Takie wyzwanie wymaga nie tylko wielkiej odwagi. Konieczna będzie wytrzymałość i siła, by wytrzymać aż sześć rund przeciwko świeżym i wypoczętym przeciwnikom.

Kto wyjdzie z tego wyzwania zwycięsko? Przekonamy się już 8 czerwca w Katowicach podczas CLOUTMMA 5. Bilety na galę dostępne są w serwisie eBilet.pl.