Karolina Brzuszczyńska: wiek, wzrost, zarobki, partnerka. Kim jest zawodniczka Fame MMA?

Karolina Brzuszczyńska: wiek, wzrost, zarobki, modelka. Kim jest zawodniczka Fame MMA?
Autor: Piotr Jedzura/REPORTER / EAST NEWS Karolina Brzuszczyńska: wiek, wzrost, zarobki, modelka. Kim jest zawodniczka Fame MMA?

Karolina Brzuszczyńska, to zawodniczka MMA, o której lada chwila może być bardzo głośno. Wszystko za sprawą niezwykłym umiejętnościom, które dostrzegli eksperci, jeśli chodzi o świat sportów walki. Kim jest Karolina Brzuszczyńska? Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Karolina Brzuszczyńska - kim jest? 
  2. Karolina Brzuszczyńska: wiek
  3. Karolina Brzuszczyńska: wzrost
  4. Karolina Brzuszczyńska: waga
  5. Karolina Brzuszczyńska: zarobki
  6. Karolina Brzuszczyńska: walki
  7. Karolina Brzuszczyńska: partnerka

Karolina Brzuszczyńska: wiek, wzrost, zarobki, modelka i partnerka, to kwestie, które najbardziej interesują polskich internautów. Nic dziwnego, ponieważ coraz więcej osób kojarzy tę dziewczynę z nazwiska i wie bądź kojarzy, kim jest Karolina Brzuszczyńska. Zaskoczeniem dla wielu osób było to, gdy młoda fighterka pojawiła się na pierwszej konferencji prasowej przed Fame MMA 8. Decyzję o podpisaniu kontraktu z Karoliną chwalił Marcin Najman. Powiedział, że to bardzo dobra decyzja ze strony włodarzy popularnej federacji.

Karolina Brzuszczyńska - kim jest? 

Karolina Brzuszczyńska to popularna trenerka Taekwondo, posiadaczka czarnego pasa, brązowa medalistka Mistrzostw Polski oraz srebrna medalistka Pucharu Europy w walkach kobiet do 55 kg. Wspólnie ze swoją partnerką prowadzi kanał Power Girls, który ma ponad 54 tysiące subskrypcji. Karolina Brzuszczyńska znana jest również z pseudonimu Way Of Blonde.

Karolina Brzuszczyńska: wiek

Ile lat ma Karolina Brzuszczyńska? Wiek zawodniczki MMA znany jest dzięki jej Instagramowi. Dziewczyna, która zawalczy na Fame MMA 8 ma 27 lat.

Karolina Brzuszczyńska: wzrost

Ile wzrostu ma Karolina Brzuszyńska? Jak podaje serwis internetowy tapology.com, zawodniczka ma 163 centymetry wzrostu.

Karolina Brzuszczyńska: waga

Ile waży Karolina Brzuszczyńska? Waga zawodniczki waha się pomiędzy 55 a 56 kilogramów.

Karolina Brzuszczyńska: zarobki

Zarobki Karoliny Brzuszczyńskiej interesują jej fanów, ale także pozostałych kibiców, którzy śledzą sporty walki. Nieznane są szczegóły kontraktu, jaki podpisała zawodniczka z Fame MMA. 

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Karolina Brzuszczyńska: walki

Karolina Brzuszczyńska walczyła na gali FFF, a jej rywalką była Patrycja "Lady Squat" Zahorska. Karolina pokazała charakter i umiejętności wygrywając swoje starcie. 

Karolina Brzuszczyńska: partnerka

Karolina Brzuszczyńska jest w związku z Agnieszką Skrzeczkowską. Dziewczyny są razem od 3 lat, a ponad rok temu się zaręczyły. Ujawniały, że zaręczały się trzy razy w trzech różnych krajach.

<blockquote class="instagram-media" data-instgrm-captioned data-instgrm-permalink="https://www.instagram.com/p/B_ZZmjbFNb1/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" data-instgrm-version="12" style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-sh
Najnowsze