Kacper Blonsky - Marcin Dubiel: WYNIK walki na Fame MMA 8. Kto wygrał 21.11.2020?

Kacper Blonsky - Marcin Dubiel: WYNIK walki na Fame MMA 8. Kto wygrał 21.11.2020?
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 8: Blonsky vs Dubiel (prezentacja zawodników) // YouTube.com/FAME MMA Kacper Blonsky - Marcin Dubiel: WYNIK walki na Fame MMA 8. Kto wygrał 21.11.2020?

Kacper Blonsky - Marcin Dubiel: Fame MMA sprawiło, że w karcie walk znalazło się miejsce dla dwóch czołowych postaci polskiego serwisu YouTube. Mało tego, włodarze zdecydowali, że to walka wieczoru podczas Fame MMA 8. Kto wygrał i okazał się lepszy? Przekonajcie się sprawdzając wynik walki na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Kacper Blonsky - Marcin Dubiel: WYNIK walki
  2. Kacper Blonsky - Marcin Dubiel: RELACJA 

Kacper Blonsky - Marcin Dubiel: WYNIK walki na Fame MMA 8. Zastanawiacie się, kto wygrał 21.11.2020? Szukacie odpowiedzi, jaki jest wynik walki Blonsky Dubiel 2020? Wynik był jednogłośny? Jak wyglądał pojedynek? Mnóstwo pytań pojawiało się w kontekście tego pojedynku zanim w ogóle się rozpoczął. Walka Blonsky Dubiel Fame MMA 8 interesuje kibiców i fanów ze względu na konflikt popularnych Youtuberów. Twórca hitu Eluwina zarzuca Dubielowi, że ten chciał go wypromować ze względu na zarobek. Nie chodziło o przyjaźń i dobre relacje. W czasie pierwszej konferencji prasowej panowie zarzucali sobie wiele nieprzyjemnych sytuacji, jakie miały miejsce podczas pobytu w Domie X. Czy po walce przybili sobie piątkę na zgodę i zostali dobrymi kumplami?

Warto dodać, że Kacper Błoński w MMA miał zadebiutować podczas Fame MMA 6. Jego rywalem miał być Mateusz Trąbka, jednak ostatecznie do starcia nie doszło. 

ESKA XD EXTRA

Kacper Blonsky - Marcin Dubiel: WYNIK walki

Wynik walki Kacper Blonsky - Marcin Dubiel: kto wygrał? Na Fame MMA 8 jest to walka wieczoru, więc rozstrzygnięcie poznamy w okolicach godziny 23:00. W tym miejscu dowiecie się również, jak wyglądała walka pomiędzy popularnymi Youtuberami. 

Już na kilka tygodni przed galą było wiadomo, że to najgorętszy pojedynek wieczoru. Pomimo tego, że internetowi twórcy nie mają zbyt wiele wspólnego ze sportem, to są jednymi z najpopularniejszymi gwiazdami mediów społecznościowych w Polsce. 

Kacper Blonsky - Marcin Dubiel: RELACJA 

  • I runda Kacper Blonsky - Marcin Dubiel

Walka wieczoru rozpoczęła się od mocnego ataku Marcina Dubiela. Praktycznie cała runda wyglądała bardziej jak walka w zapasach niż w MMA. Blonsky zapiął klamrę i nie chciał puścić.

  • II runda Kacper Blonsky - Marcin Dubiel

Drugą rundę lepiej rozpoczął Marcin Dubiel trafiając celnie w twarz Kacpra Błońskiego. Niedługo później Dubiel nieumiejętnie zaatakował swojego rywala i popełnił błą przez który walka przeniosła się do parteru. Twórca hitu Eluwina leżał na Dubielu, ale nie oddał żadnego ciosu. 30 sekund przed końcem drugiej rundy Dubiel uciekł z parteru. Wyrównana druga runda, ale obaj panowie zmęczeni!

  • III runda Kacper Blonsky - Marcin Dubiel

W trzeciej rundzie do przodu ruszył Kacper Blonsky, który sprytnie zahaczył nogę Dubiela powalając go na matę. Przez połowę trzeciej rundy był na dosiadzie i powoli, skutecznie punktował swojego rywala. Marcin Dubiel nie był w stanie wstać i uciec z tej trudnej pozycji.

Jednogłośną decyzją sędziów 29-27, 29-27 i 29-28, zwycięzcą zostaje Kacper Blonsky!

Najnowsze