Joshua - Ruiz 2 - kiedy walka? Rewanż w wadze ciężkiej - data, miejsce, godzina

2019-10-17 12:28
Joshua - Ruiz 2 - kiedy walka? Rewanż
Autor: TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News Joshua - Ruiz 2 - kiedy walka? Rewanż

Walka Joshua - Ruiz 2 - kiedy rewanżowe starcie w wadze ciężkiej? Po zaskakującej przegranej w czerwcu tego roku Anglik będzie chciał za wszelką cenę odzyskać pasy WBO, IBF i WBA. Kiedy dojdzie do ponownego starcia Joshua - Ruiz? Na którą godzinę przewidziana jest walka? Gdzie się odbędzie? Najważniejsze informacje o arcyciekawym pojedynku w królewskiej kategorii wagowej znajdziecie na ESKA.pl.

Rewanż Anthony Joshua (22-1, 21 KO) - Andy Ruiz (33-1, 22 KO) to starcie, na które czeka cały pięściarski świat. Przypomnijmy, że 1 czerwca 2019 roku amerykańsko-meksykański zawodnik pokonał Anglika w siódmej rundzie przez techniczny nokaut. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. Po zakończonej walce managment Joshuy podjął natychmiastową decyzję o drugim pojedynku. Mistrz Olimpijski z Londynu 2012 stracił pasy WBO, IBF oraz WBA, które 7 grudnia tego roku będzie się starał odzyskać. Niemniej ciekawe od samego pojedynku wydaje się miejsce drugiej walki Joshua - Ruiz. Panowie skrzyżują rękawice w... Arabii Saudyjskiej, gdzie zostanie wybudowany obiekt specjalnie na potrzeby tego wydarzenia.

Joshua - Ruiz rewanż - kiedy i gdzie?

Obozy Ruiza i Joshuy długo nie mogły dojść do konsensusu w sprawie miejsca rewanżowego starcia. Gdzie dwóch się bije tam wygrywają pieniądze. Pojedynek Joshua - Ruiz 2 odbędzie się 7 grudnia w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej. Wizualizację powstającego obiektu na to wyjątkowe wydarzenie możecie obejrzeć poniżej.

Joshua - Ruiz 2: o której godzinie rewanż?

Godzina pojedynku Joshua - Ruiz 2 nie jest jeszcze znana, ale można przypuszczać, że gala rozpocznie się około godziny 20:00. Walka wieczoru Joshua - Ruiz powinna rozpocząć się około 24:00 czasu lokalnego (+1 godzina naszego czasu).

Joshua - Ruiz 2 zapowiedź rewanżu

Najnowsze