Jaś Kapela - Ziemowit Piast Kossakowski: WYNIK WALKI 19.02.2022. Kto wygrał na Prime MMA?

i

Autor: Prime MMA Jaś Kapela - Ziemowit Piast Kossakowski: WYNIK WALKI 19.02.2022. Kto wygrał na Prime MMA?

Jaś Kapela - Ziemowit Piast Kossakowski: WYNIK WALKI 19.02.2022. Kto wygrał na Prime MMA?

2022-02-19 20:17

Wynik walki Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski 19 lutego 2022 ciekawi polskich internautów. Szczególnie te osoby, które z różnych powodów nie mogły oglądać tego starcia. Kto wygrał na Prime MMA 1?

Jaś Kapela - Ziemowit Piast Kossakowski: wynik walki 19 lutego 2022 wywołuje duże emocje. Kto wygrał na Prime MMA? Jak przebiegała walka i co powiedzieli po pojedynku? Jeśli przegapiliście te starcie to dobrze trafiliście, bo jego skrót podrzucamy w tym miejscu. Kim są zawodnicy Prime MMA 1? Jaś Kapela zasłynął szczególnie swoim występem w Kanale Sportowym, który osiągnął bardzo wysokie wyniki oglądalności. Po programie wielu komentujących sugerowało, że chętnie obejrzałoby walkę Kapeli z przedstawicielem prawicy w formule MMA. Ten nie pozostawał bierny i wyzwał trzech potencjalnych rywali na pojedynek. Odpowiedział jedynie Kossakowski. Ziemowit Piast Kossakowski zasłynął filmami, w których obnażał wpadki polityków.

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Prime MMA 2022 [KRUSZWIL, KAMERZYSTA, STIFLER, JAŚ KAPELA] | ESKA XD - Radio Eska #41

Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski: WYNIK WALKI 19.02.2022

Wynik walki Jaś Kapela - Ziemowit Kossakowski 19.02.2022 poznaliśmy po godzinie 23:00. 

Ziemowit Kossakowski ruszył do przodu! Wymiana ciosów w ciemno pomiędzy zawodnikami Prime MMA. Po wielu ciosach walka przeniosła się do parteru, a tu Jaś Kapela górą. Założył gilotynę Kossakowskiemu i wydawało się, że za chwilę będzie po walce. Starał się wyjść z tego prawicowy działacz, ale nie wiadomo dlaczego nie wstawał. Kapela to wykorzystywał i kontrolował walkę w parterze. W pewnym momencie niespodziewanie znalazł się w dosiadzie i rozbił twarz swojego rywala!

ZASKAKUJĄCE ZAKOŃCZENIE WALKI! KAPELA WYGRYWA Z KOSSAKOWSKIM!

Sonda
High League 3 - kogo chciałbyś/chciałabyś zobaczyć w klatce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE