Jakub Rzeźniczak zawalczy na Clout MMA 5! Kiedy i z kim? Kontrowersyjny rywal!

i

Autor: CLOUT MMA Jakub Rzeźniczak zawalczy na Clout MMA 5! Kiedy i z kim? Kontrowersyjny rywal!

FREAK-FIGHTY

Jakub Rzeźniczak zawalczy na Clout MMA 5! Kiedy i z kim? Kontrowersyjny rywal!

2024-05-06 11:13

Nowym zawodnikiem CLOUTMMA został były reprezentant Polski i uczestnik Ligi Mistrzów Jakub Rzeźniczak. Piłkarz zadebiutuje w klatce już w katowickim Spodku. Jego pierwszym rywalem będzie kontrowersyjny twórca, który ostatnią walkę stoczył w 2023 roku. Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Jakub Rzeźniczak - z kim walczy?
  2. Jakub Rzeźniczak - Szalony Reporter: kiedy?
  3. Clout MMA 5 - BILETY

Clout MMA 5 - Jakub Rzeźniczak został nowym zawodnikiem organizacji CLOUTMMA. Fani futbolu znają go doskonale! Były piłkarz Legii Warszawa, Karabachu Agdam czy Wisły Płock zaliczył aż 10 występów w najbardziej prestiżowych rozgrywkach futbolu Lidze Mistrzów. Na swoim koncie ma także występy w reprezentacji narodowej. Z orłem na piersi wybiegał na boisko dziewięciokrotnie.

Jakub Rzeźniczak - z kim walczy?

W debiutanckim występie na CLOUTMMA 5 zmierzy się z powracającym do klatki Tomaszem „Szalonym Reporterem” Matysiakiem, który ma za sobą już dwa pojedynki w MMA. Najpierw pokonał dziennikarza Michała Cichego, a na CLOUTMMA 1 przegrał z Cezarym „Czarek Czaruje” Gołębiewskim. Po blisko roku przerwy spróbuje dopisać do swojego rekordu kolejną wygraną.

Paulina Rzeźniczak zalała się łzami. To wydarzyło się, gdy opuściła szpital

Jessica Ziółek ostro o Jakubie Rzeźniczaku

Jakub Rzeźniczak - Szalony Reporter: kiedy?

To dwie polaryzujące gwiazdy ze świata YouTube'a i sportu, które pojawią się w klatce CLOUTMMA już 8 czerwca w katowickim Spodku. Na pewno nie zabraknie nie tylko emocji podczas samego pojedynku, ale także merytorycznych dyskusji na programach czy konferencji.

Walka „Szalony Reporter” - Rzeźniczak odbędzie się na zasadach MMA, 3x3 minuty.

Clout MMA 5 - BILETY

Bilety na galę CLOUTMMA 5 dostępne są na eBilet.pl. Fani w Katowicach obejrzą m.in. walkę Amadeusza „Ferrariego” Roślika z Denisem „Bad Boyem” Załęckim czy AJ Challenge z udziałem Adama „AJ” Josefa z Kacprem Błońskim i Zbigniewem Bartmanem.