Jakub KUBAŃCZYK Flas - Marcin Malczyński: WYNIK WALKI NA FAME MMA 9. Kto wygrał?

5.	Marcin Malczyński Jakub KUBAŃCZYK Flas: WYNIK WALKI NA FAME MMA 9. Kto wygrał?
Autor: FAME 9: Kubańczyk vs Malczyński (zapowiedź walki) 5. Marcin Malczyński Jakub KUBAŃCZYK Flas: WYNIK WALKI NA FAME MMA 9. Kto wygrał?

Jakub KUBAŃCZYK Flas - Marcin Malczyński to jedna z najważniejszych walk w historii Fame MMA. Zawodnicy walczyli bowiem o pas federacji w kategorii średniej. Kto wygrał na Fame MMA 9? Mamy nowego mistrza czy Malczyński obronił tytuł?

Jakub KUBAŃCZYK Flas - Marcin Malczyńskiwynik walki na Fame MMA 9 interesuje osoby, które są z federacją od samego początku. Starcie to było bowiem o pas federacji w kategorii średniej. Kubańczyk przeszedł długą drogę, sporo wyrzeczeń, by znaleźć się w tym miejscu i spróbować odebrać tytuł o wiele wyższemu od siebie rywalowi. Kto wygrał Kubańczyk czy Malczyński 6.03.2021?

FAME MMA 9 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO, WALKI [RELACJA ONLINE 6.03.2021]

Wardęga już NIE ZAWALCZY w FAME MMA?! Robię im pod górkę! l FAME MMA 9

Jakub KUBAŃCZYK Flas - Marcin Malczyński: wynik walki

Wynik walki Kubańczyk - Malczyński 2021 to ważna kwestia ze względu na przyszłość walk w wadze średniej dla federacji. Kto wygrał na Fame MMA 9? Jakie jest rozstrzygnięcie tego elektryzującego starcia? Ósmą walkę na Fame MMA 9 zobaczyliśmy po godzinie 23:00. 

Fame MMA 9 - RUNDA 1 - walka o pas kat. średniej

Marcin Malczyński vs Jakub 'Kubańczyk' Flas

Pierwsza runda ledwo się zaczęła i już się skończyła. Kilka lowkiców i sędzia przerwał natychmiast pojedynek. Nie było ani jednego ciosu w stójce - 7 kopnięć. Walka trwała 56 sekund.

Jakub KUBAŃCZYK Flas w rozmowie z Michałem Rogozińskim: - Duże emocje, nie do opisania. Miałem jeden ważny cel, żeby zrobić to dla mojego przyjaciela, który zmarł na nowotwór. Czułem wsparcie od niego, zrobiłem to, czego nauczyli mnie trenerzy. Wylałem w Uniqu pot, łzy, miałem zaszywane uszy, kontuzje, cały czas coś. To zaowocowało. Ogromny szacunek dla Marcina Malczyńskiego.

Najnowsze