ZOBACZCIE ZDJĘCIA

Mateusz Borek wyglądał inaczej. Kiedyś prosty chłopak z Dębicy, dziś topowa gwiazda

2024-04-14 19:21

Mateusz Borek jest człowiekiem orkiestrą doskonale odnajdującym się w każdej sytuacji. Przede wszystkim jednak jest cenionym dziennikarzem i komentatorem sportowym, a także promotorem bokserskim. W przeszłości został laureatem wielu nagród dla najlepszego komentatora sportowego. Aktywny w świecie dziennikarstwa jest od końca lat 90., a przez lata rozwinął horyzonty. Wiele osób nie wie, ale Mateusz Borek w 2002 roku zagrał w filmie E=mc(kwadrat) w reżyserii Olafa Lubaszenki. Zobaczcie, jak zmieniał się jeden z najpopularniejszych i najlepszych dziennikarzy sportowych w Polsce!

Spis treści

  1. Mateusz Borek - dzieci, żona
  2. Mateusz Borek - wiek
  3. Mateusz Borek - majątek
  4. Mateusz Borek - stare zdjęcia

Mateusz Borek na starych zdjęciach prezentuje się godnie i z klasą. Praktycznie od 2000 roku, czyli początków jego obecności w telewizji biła od niego energia, uśmiech i zapał. Młodym, aspirującym dziennikarzom zawsze imponował wiedzą, a także znajomościami, jakie sobie wyrobił. Nie ma się jednak co dziwić, bo w branży jest od ponad 25. lat. Nie jest też tajemnicą, że ten dziennikarz sportowy dobrze zna się z trenerami klubów, selekcjonerami reprezentacji, piłkarzami, czy osobistościami znanymi ze świata sportów walki. Finalnie Mateusz Borek to postać ceniona, uwielbiana i ciesząca się dużym autorytetem w środowisku sportowym. Po latach ciągłej pracy dla telewizji, wspólnie z kolegami postanowił założyć projekt Kanał Sportowy i to właśnie tam najczęściej dzieli się swoimi trafnymi spostrzeżeniami.

Mateusz Borek - dzieci, żona, wzrost, majątek, wiek, kariera. Kim jest Mateusz Borek?

Mateusz Borek zdradza, jak Tomasz Adamek prezentuje się na sparingach

Mateusz Borek - dzieci, żona

Żona Mateusza Borka to piękna Joanną Chętnik-Borek. Para po ośmiu latach związku wzięła ślub w styczniu 2014 roku. Ukochana dziennikarza sportowego jest modelką, co często pokazuje za pośrednictwem instagramowego profilu. Wspólnie wychowują 14-letniego syna, Jakuba. Jest on wielkim fanem piłki nożnej, a sam Mateusz Borek sporo się od niego dowiaduje. Sam dziennikarz mówi, że jego syn ma większą wiedzę od niego na temat tego, co aktualnie dzieje się w piłce nożnej. 

Mateusz Borek - wiek

Ile lat ma Mateusz Borek? Prezenter urodził się 2 listopada 1973 roku w Dębicy. Oznacza to, że w 2023 roku będzie obchodzić jubileusz, a dokładniej 50. urodziny.

Mateusz Borek - majątek

Ile pieniędzy ma Mateusz Borek? Majątek dziennikarza to wielka tajemnica. Nie ma się jednak co dziwić, że wielu latach ciężkiej i stresującej pracy stać go, by wieść życie na wysokim poziomie. Wszelkie umowy z reklamodawcami, umowy z telewizją i działalność w Kanale Sportowym, to kwestie, które pod kątem zarobków są wielką tajemnicą.

Mateusz Borek - stare zdjęcia