Ile kosztuje PPV Fame MMA 21 Jaka cena Fame MMA 18.05.2024 online na żywo

i

Autor: FAME MMA Ile kosztuje PPV Fame MMA 21 Jaka cena Fame MMA 18.05.2024 online na żywo

TRANSMISJA

Ile kosztuje PPV Fame MMA 21? Jaka cena Fame MMA 18.05.2024 online na żywo?

2024-05-16 13:09

Kilka walk debiutantów, wielkie powroty, doskonale znane osobowości internetu, a także elektryzująca walka wieczoru. To wszystko, podczas Fame MMA 21 w Gliwicach. Sprzedało się mnóstwo biletów na tamtejszą halę, ale niektórzy nie będą mogli być osobiście. Z chęcią jednak obejrzą wydarzenie przed szklanym ekranem. Ile kosztuje PPV Fame MMA 21? Jaka cena Fame MMA 18.05.2024 online na żywo?

Spis treści

  1. Ile kosztuje PPV Fame MMA 21? [CENA]
  2. Fame MMA 21 - jak wykupić?

Ile kosztuje PPV Fame MMA 21? Co wiadomo w temacie tego, jaka cena Fame MMA 18.05.2024 online na żywo? Koszt uzyskania licencji jest wyższy niż miało to miejsce w przypadku gali, która odbyła się w lutym? Kibice z niecierpliwością czekają na elektryzujące starcie Tomka Adamka z Patrykiem Bandurskim. Góral oficjalnie debiutuje we freak-fightach walcząc w formule bokserskiej, którą szlifował od 1999 roku. Bandura natomiast nie ma dużego doświadczenia pięściarskiego i zdecydowanie jego ewentualne zwycięstwo będzie dużym zaskoczeniem. Do klatki wejdą też panie, które znacie ze sportowych gal. Pierwsza polska mistrzyni Europy i mistrzyni świata WBC, Ewa Piątkowska zmierzy się z jedną z nadziei młodego pokolenia polskiego MMA, Klaudią Sygułą.

Fame MMA 21 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy 18.05.2024?

Tomasz Adamek po ataku Tyburskiego i zadymie przed FAME 21

Ile kosztuje PPV Fame MMA 21? [CENA]

Cena PPV Fame MMA 21 nie będzie problemem dla tych, którzy chociażby składają się na licencję ze znajomymi, a wszystko po to, by spędzić pełny emocji, sobotni wieczór. Ile kosztuje PPV Fame MMA 21? Cena uległa zmianie, w porównaniu do tej z dwudziestej odsłony. Dystrybutorem pay-per-view jest Canal+. Jednorazowy koszt wykupienia dostępu wynosi 49 złotych, natomiast płatność odnawialna to koszt 39 złotych. Z pakietu stacji możecie zrezygnować w każdej chwili. Dostęp w cenie od 49 złotych oznacza: lepszą jakość transmisji, łatwy dostęp Lepszą do gali na przeglądarce, wybranych Smart TV czy aplikacji mobilnej (iOS, Android), bogatą bibliotekę seriali i filmów, materiały ekskluzywne Fame, VOD wybranych, archiwalnych gal Fame.

Fame MMA 21 - jak wykupić?

Jak wykupić Fame MMA 21 PPV? Możecie to zrobić bezpośrednio przez stronę internetową telewizyjnej platformy lub w doskonale znany sposób przez stronę internetową federacji. Trzeba się zalogować lub założyć darmowe konto. Następnie wybrać jedną z dwóch opcji: za 39 lub 49 złotych. W przypadku tej pierwszej płatności możecie dokonać poprzez podanie karty płatniczej lub przez rachunek operatora komórkowego. W przypadku drugiej, jednorazowej, poprzez BLIK lub szybki przelew.

Ile zarobi Adamek za walkę na Fame MMA 21? Takie pieniądze pozwolą kupić mu luksusowy samochód!