Iga Świątek: mecz finałowy na żywo. Z kim i O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek?

i

Autor: THOMAS SAMSON/AFP/East News Iga Świątek: mecz finałowy na żywo. Z kim i O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek?

Iga Świątek: mecz finałowy na żywo. Z kim i O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek?

2022-06-04 13:06

Kiedy gra Iga Świątek w finale French Open 2022? Kiedy mecz finałowy Igi Świątek 2022? O której godzinie gra Iga Świątek? Właśnie odpowiedzi na te pytania poszukują internauci, którzy z niecierpliwością wyczekują hitowego pojedynku polskiej tenisistki. Ma ona szansę odnieść drugi w karierze sukces na kortach Rolanda Garrosa.

Spis treści

  1. Iga Świątek: mecz finałowy na żywo
  2. Iga Świątek: mecz na żywo: z kim gra?
  3. Kiedy Iga Świątek 2022? [GODZINA]

Iga Świątek: mecz finałowy na żywo to gwarancja ogromnych emocji. Nic dziwnego, że nawet osoby, które nie śledzą tenisowych zmagań zastanawiają się, z kim gra Świątek w finale 2022. Interesuje ich przede wszystkim kwestia odnośnie tego, kiedy gra Iga ŚwiątekFrench Open 2022 potoczył się po myśli polskiej tenisistki. Najpierw wygrała ona z Łesią Curenko, później rozprawiła się z Alison Riske, a w trzeciej rundzie pokonała Dankę Kovinić. Stanęła przed ogromnym wyzwaniem w czwartej rundzie, gdy stoczyła pojedynek na korcie z Quinwen Zheng. Polka w ćwierćfinale zawalczyła z Jessicą Pegulą, której ojciec jest miliarderem. Zanim Iga Świątek znalazła się w finale musiała rozprawić się jeszcze z Darią Kasatkiną. 

Iga Świątek: mecz finałowy na żywo

Mecz finałowy Igi Świątek 2022 to efekt doskonałej gry we wszystkich rundach. Polka, tylko z 19-letnią Chinką, straciła jeden set, a tak we wszystkich spotkaniach wygrywała 2:0. Już wiadomo, że za dojście do finału na jej konto wpłynie 1,1 miliona euro. Jeśli wygra, kwota ta się podwoi!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Iga Świątek: mecz na żywo: z kim gra?

Iga Świątek zamierza powtórzyć sukces sprzed dwóch lat, kiedy to w finale na kortach Rolanda Garrosa pokonała Sofię Kenin 6-4, 6-1. Teraz na drodze Polki stanie Amerykanka, Coco Gauff. W tamtym roku tenisistka ta odpadła w ćwierćfinale, czyli na tym samym etapie co Świątek. W tym roku panie spotkają się ze sobą, by zawalczyć o zwycięstwo w turnieju French Open.  

Kiedy Iga Świątek 2022? [GODZINA]

Finał Roland Garros 2022, Iga Świątek - Cori Gauff odbędzie się 4 czerwca o godzinie 15:00. Mecz zaplanowany jest na korcie centralnym im. Philippe'a Chatriera w Paryżu. 

Sonda
Czy Iga Świątek wygra French Open w 2022 roku?

Co się dzieje w świecie sportu? Posłuchaj podcastu #SuperSport.

Listen to "Świątek, Małogrzata Rozenek, Lewandowski, Zmarzlik" on Spreaker.