Iga Świątek KIEDY gra w półfinale? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek French Open 2024?

i

Autor: CHRISTOPHE SAIDI/SIPA/SIPA/East News Iga Świątek KIEDY gra w półfinale? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek French Open 2024?

ROLAND GARROS

Iga Świątek KIEDY gra w półfinale? O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek French Open 2024?

2024-06-06 8:16

Mecze Igi Świątek na żywo zazwyczaj trzymały w niepewności do samego końca. Polka jednak od czasu turnieju w Madrycie trzyma wysoki poziom i jej spotkania kończą się pewnym, solidnym zwycięstwem. Tak też jest, w trakcie tej edycji turnieju French Open. Najlepsza tenisistka na świecie nie pozostawia nadziei swoim oponentkom i jedynie Naomi Osaka była w stanie podjąć równą walkę. Kiedy gra Iga Świątek następny mecz? O której godzinie mecz na żywo? Poznajcie harmonogram na naszej stronie!

Spis treści

  1. Iga Świątek KIEDY gra w półfinale?
  2. O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek French Open 2024?

Iga Świątek KIEDY gra w półfinale? Sporo osób zastanawia się też, O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek French Open 2024. Akurat godziny rozgrywania spotkań, w ramach turnieju Rolanda Garrosa są idealne. Nie trzeba zarywać nocy lub kłaść się późno spać, by obejrzeć rywalizację najlepszych tenisistów i tenisistek świata. A szczególnie rywalizacja z udziałem najlepszej tenisistki emocjonuje polskich kibiców. Świątek French Open 2024 rozpoczęła od zwycięstwa z Leolią Jeanjean, później wygrała choć miała spore problemy z Naomi Osaką, w trzeciej rundzie rozprawiła się z Marię Bouzkovą, a w czwartej rundzie wygrała w zaledwie czterdzieści minut z Anastazją Potapową. Kolejną jej rywalką była Martketa Vondrousova, która zapowiadała, że w tym spotkaniu nie ma już nic do stracenia. Jak wygląda plan, jeśli chodzi o następne mecze Igi Świątek na żywo?

French Open 2024 WYNIKI i DRABINKA główna kobieca. Kiedy i o której gra Iga Świątek?

IGA ŚWIĄTEK RUSZA PO CZWARTY TYTUŁ W PARYŻU! CZY KTOŚ MOŻE JĄ ZATRZYMAĆ? RUSZA ROLAND GARROS | Super Tenis

Iga Świątek KIEDY gra w półfinale?

Iga Świątek w półfinale French Open 2024 zagra po pokonaniu czeskiej tenisistki, Markety Vondrousovej, 6:0, 6:2. Kolejną rywalką będzie zwyciężczyni pary Coco Gauff vs Ons Jabeur. I jest to Coco Gauff, z którą Polka ostatni raz walczyła 16 maja, w półfinale turnieju WTA Tour w Rzymie. Zawodniczka z Raszyna wygrała 6:4, 6:3. Półfinały French Open rozegrane zostaną 6 czerwca 2024.

O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek French Open 2024?

O której godzinie gra Iga Świątek French Open 2024 na żywo? Mecze Polki zazwyczaj rozgrywane są po godzinie 13:00. Tym razem jednak swój mecz rozegra po godzinie 15:00. Ciekawe, ile minut zajmie jej pokonanie trzeciej tenisistki świata.

Liga Narodów siatkarzy mężczyzn 2024 - WYNIKI i TABELA. Na którym miejscu Polska?

CO WKURZYŁO Igę Świątek i dlaczego ZARABIA MNIEJ od innych? SuperSport