Iga Świątek - Jasmine Paolini: GDZIE OGLĄDAĆ za darmo? Transmisja online i w TV 8.06.2024

i

Autor: Mustafa Yalcin/Anadolu /AA/ABACA/Abaca/East News Iga Świątek - Jasmine Paolini: GDZIE OGLĄDAĆ za darmo? Transmisja online i w TV 8.06.2024

OGLĄDAJ

Iga Świątek - Jasmine Paolini: GDZIE OGLĄDAĆ za darmo? Transmisja online i w TV 8.06.2024

2024-06-08 12:46

Mecz Iga Świątek vs Jasmine Paolini online i w TV na żywo za darmo będzie dostępny. To świetna informacja dla polskich kibiców, którzy chcą kibicować liderce światowego tenisa, w starciu z zawodniczką mającą polskie korzenie. Gdzie oglądać finał French Open 2024? O której godzinie? Odpowiedzi na te i inne pytania podrzucamy na naszej stronie.

Spis treści

  1. Świątek - Paolini: TRANSMISJA online i w TV

Iga Świątek - Jasmine Paolini: GDZIE OGLĄDAĆ za darmo? Transmisja online i w TV 8.06.2024 będzie pokazana dla wszystkich. Drugi turniej Wielkiego Szlema w tym roku zbliża się ku końcowi. Przed nami decydujące rozstrzygnięcia, w tym to najważniejsze dla polskich kibiców, czyli finał singla kobiet. W sobotę o 15:00 Iga Świątek zagra o trzecie zwycięstwo w Roland-Garros z rzędu i czwarte w karierze. Rywalką liderki rankingu będzie Jasmine Paolini z Włoch. Transmisja spotkania w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze rozpocznie się o 14:30. Transmisja w Playerze będzie dostępna bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników platformy.

Finał French Open 2024 na żywo. WYNIK meczu Świątek i RELACJA NA ŻYWO 8.06.2024

EURO 2024 - TERMINARZ, GODZINY, MECZE, GRUPY. Kiedy i jakie mecze na Euro? [DRABINKA]

Iga Świątek gra z Jasmine Paolini w finale Roland Garros

Mecz skomentują Marek Furjan i Dawid Celt. W studiu prowadzonym przez Piotra Karpińskiego gośćmi będą Justyna Kostyra i Maciej Synówka. Wysłannikiem TVN Warner Bros. Discovery w Paryżu jest Paweł Kuwik.

Świątek - Paolini: TRANSMISJA online i w TV

Finał French Open 8 czerwca 2024 zobaczycie w TVN, Eurosport 1 i Player od godziny 14:30! Obraz z kortu w Paryżu zobaczycie też na platformie WP Pilot.

W niedzielę rozegrany zostanie finał singla mężczyzn, w którym zagrają Carlos Alcaraz lub Jannik Sinner i Casper Ruud lub Alexander Zverev. Mecz, którego transmisja w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze rozpocznie się w niedzielę o 14:30 skomentują Karol Stopa i Lech Sidor. Półfinały odbędą się w piątek.

ME Lekkoatletyka Rzym 2024 - KLASYFIKACJA MEDALOWA. Ile medali ma Polska w Rzymie?