Iga Świątek - debel na żywo. Kiedy i o której gra Polka?

2021-06-11 12:40
Iga Świątek mecz dzisiaj. O której godzinie gra Polska rakieta?
Autor: AP PHOTO/CHRISTOPHE ENA Iga Świątek mecz dzisiaj. O której godzinie gra Polska rakieta? (AP PHOTO/CHRISTOPHE ENA)

Iga Świątek mimo że odpadła z turnieju singlowego, to nadal może walczyć na kortach Rolanda Garrosa. Polka dzisiaj, 11 czerwca 2021 roku, stawi się w półfinałowym meczu debla. O której godzinie oglądać mecz na żywo?

Iga Świątek w deblu. O której godzinie gra Polska rakieta? W 2020 roku Iga Świątek wygrała turniej singla Rolanda Garrosa. Niestety w 2021, musiała uznać wyższość Marii Sakkari, która przerwała fantastyczną passę jedenastu zwycięstw z rzędu Igi Świątek na kortach w Paryżu. Ale fani naszej rakiety nie muszą się martwić, ponieważ Świątek nie zakończyła swojej przygody z French Open 2021. Polka ma szansę znaleźć się wśród zwycięzców, ale w deblu. Jej partnerką jest Bethanie Mattek-Sands. Obydwie panie będą walczyły o wielki finał. Jeżeli do niego dojdą, to jest duże prawdopodobieństwo, że spotkają się w nim z Magdą Linette, która w parze z Bernardy Pery będzie rywalizować o awans z Barborą Krejcikovą i Kateriną Siniakovą. 

EURO 2020 - GODZINY meczów. O której godzinie mecze na EURO 2020? [ROZPISKA]

Dariusz Szpakowski wspomina dawne czasy i ocenia szanse Polaków na Euro

Iga Świątek debel 11.06.2021 - godzina meczu

Mecz Igi Świątek i Bethanie Mattek-Sands z rumuńsko-argentyńską parą Regu/Podoroska w półfinale turnieju debla Rolanda Garrosa zaplanowany jest na piątek, 11 czerwca 2021 roku. Rozpocznie się około godziny 14:30.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze