Iga Świątek z historycznym sukcesem!

i

Autor: AP Photo/Charles Krupa, APTOPIX / EAST NEWS Polka po raz pierwszy w karierze dotarła do finału US Open. Przed tą edycją jej najlepszym wynikiem w Nowym Jorku była 1/8 finału, na której zmagania zakończyła przed rokiem.

Iga Świątek - ćwierćfinał WTA 2022 w Ostrawie. Kiedy i o której jest mecz? Z kim zagra?

2022-10-06 10:20

Iga Świątek bierze udział w tegorocznym turnieju WTA w Ostrawie. Za nią już pierwsze spotkanie, które udało jej się wygrać bez większych problemów. Tym samym Polka awansowała do ćwierćfinału. Wiele osób chce zobaczyć na żywo starcie z kolejną rywalką. Kiedy odbędzie się mecz? Z kim zagra najlepsza polska tenisistka?

Iga Świątek walczy o kolejny sukces na arenie międzynarodowej. Niedawno świętowaliśmy jej spektakularny sukces na US Open. Kibice mają nadzieję, że najlepsza tenisistka z naszego kraju osiągnie kolejne sukcesy. Teraz będzie miała szansę je zdobyć na kolejnym wydarzeniu. Rozpoczął się turniej WTA w Ostrawie. Iga Świątek ma za sobą już pierwszy mecz w zawodach. 5 października zmierzyła się z pochodzącą z Australii Ajlą Tomljanović. Starcie wygrała wynikiem 7:5. Tym samym Polka przeszła do ćwierćfinałów WTA Ostrawa 2022. Kiedy odbędzie się kolejny mecz z udziałem gwiazdy tenisa? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek WTA Ostrawa 2022 - gdzie oglądać mecze Polki na żywo? Transmisja TV i ONLINE

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Iga Świątek - ćwierćfinał WTA Ostrawa 2022. DATA

Kiedy Iga Świątek zagra w ćwierćfinale tegorocznego turnieju WTA w Ostrawie? Zgodnie z harmonogramem imprezy, mecze ćwierćfinałowe w grze pojedynczej kobiet odbędą się w piątek, 7 października. Godzina rozpoczęcia meczu nie jest jeszcze znana.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - stadiony w Katarze robią wrażenie! Tutaj zagrają najlepsi piłkarze świata [GALERIA]

Iga Świątek - ćwierćfinał WTA Ostrawa 2022. Z kim zagra?

Polska gwiazda tenisa 7 października zawalczy o udział w półfinale WTA Ostrawa 2022. Jej rywalka nie jest jeszcze znana. Będzie to zwyciężczyni meczu Caty McNally - Karolína Muchová.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE