Iga Świątek

i

Autor: AKPA

Iga Świątek - Ajla Tomljanović: kiedy mecz na WTA w Ostrawie? [DATA, GODZINA]

2022-10-05 9:02

Iga Świątek wraca do gry. Przed nami zmagania Polki na turnieju WTA w Ostrawie. Kibice już nie mogą doczekać się sportowych emocji i są bardzo głodni sukcesu. Jej rywalką będzie Ajla Tomljanović. Kiedy odbędzie się mecz? Sprawdziliśmy datę i godzinę rozpoczęcia spotkania Polki z Australijką.

Iga Świątek już wkrótce może dać Polakom powody do radości. Czas na udział tenisistki w turnieju WTA, który odbędzie się w Ostrawie. Zaledwie kilka tygodni temu cieszyliśmy się z wielkiego triumfu Polki na US Open. Iga po raz pierwszy sięgnęła po zwycięstwo. Nic więc dziwnego, że nadzieje na kolejne sukcesy są ogromne. Czy zawody w Ostrawie będą równie szczęśliwe? Świątek dopiero rozpoczyna swoją przygodę w tym turnieju, a jej pierwszą rywalką będzie pochodząca z Australii i grająca w brawach Chorwacji Ajla Tomljanović. Znana jest już data meczu oraz godzina rozpoczęcia. Sprawdźcie niżej, kiedy trzymać kciuki za najlepszą polską tenisistkę.

ZOBACZ TAKŻE: Euro 2024 - losowanie eliminacji. Kiedy i o której godzinie? Z kim gra Polska?

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Iga Świątek - Ajla Tomljanović. Data meczu

Na starcie Igi Świątek z zagraniczną gwiazdą tenisa nie trzeba będzie długo czekać. Kibice już mogą się szykować na sportowe emocje, ponieważ mecz Polki na WTA w Ostrawie odbędzie się w środę, 5 października 2022. O której godzinie rozpocznie się spotkanie?

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - stadiony w Katarze robią wrażenie! Tutaj zagrają najlepsi piłkarze świata [GALERIA]

Iga Świątek - Ajla Tomljanović. Godzina meczu

Czy wiadomo już, o której godzinie 5 października rozpocznie się mecz Iga Świątek - Ajla Tomljanović? Zgodnie z harmonogramem podanym przez organizatorów, spotkanie Polki z reprezentantką Chorwacji rozpocznie się o godzinie 12:00. Trzeba się jednak przygotować na ewentualne opóźnienia, które często zdarzają w przypadku meczów tenisa.