Euro 2024 - losowanie eliminacji. Kiedy i o której godzinie? Z kim gra Polska?

2022-10-07 12:03
Euro 2024
Autor: FABRICE COFFRINI/AFP/East News Losowanie grup Euro 2024. Kwalifikacje do ME. [DATA, GODZINA]

Euro 2024 - losowanie grup eliminacyjnych przed nami. W oczekiwaniu na mundial w Katarze dowiemy się, z kim zmierzą się poszczególne reprezentacje, które zawalczą o udział w następnych Mistrzostwach Europy w Niemczech. O której godzinie rozpocznie się losowanie? Sprawdź godzinę transmisji wydarzenia.

Euro 2024 dopiero za 2 lata, jednak już wkrótce rozpoczną się eliminacje, które wyłonią 24 reprezentacje biorące udział w walce o tytuł Mistrza Europy. Wcześniej musimy jednak poznać grupy. To w nich rozegrane zostaną mecze eliminacyjne. Z tego powodu odbędzie się uroczysta ceremonia, podczas której odbędzie się oficjalne losowanie. Wydarzenie odbędzie się już niedzielę, 9 października 2022. Fani piłki nożnej z pewnością będą chcieli usiąść przed ekranami telewizorów, aby na żywo dowiedzieć się, z jakimi ekipami zmierzy się reprezentacja Polski. Mamy dla was godzinę rozpoczęcia losowania grup kwalifikacji do ME 2024.

Mundial 2022 - stadiony w Katarze robią wrażenie! Tutaj zagrają najlepsi piłkarze świata [GALERIA]

Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata

Euro 2024 - losowanie eliminacji. GODZINA

Euro 2024 to turniej, w którym będą mogły zagrać tylko najlepsze reprezentacje ze strefy UEFA. Zdecydują o tym eliminacje. Te zostaną rozegrane w grupach, które zostaną wylosowanie 9.10.2022. Transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się o godzinie 12:00. Będzie można ją obejrzeć w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Mundial 2022 - piosenki. Oto hymny mistrzostw świata w Katarze

Euro 2024 - eliminacje. Z kim gra Polska?

Najważniejsza informacja dla kibiców naszej reprezentacji, to grupa Polaków. Z kim będą musieli zmierzyć się nasi? Odpowiedź na to pytanie poznamy w trakcie losowania. Cały skład grupy poznamy po zakończeniu ceremonii, czyli około godziny 14:00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze