Iga Świątek

i

Autor: AKPA

Iga Świątek - Agnieszka Radwańska: kiedy mecz? Gdzie się odbędzie? BILETY, MIEJSCE, DATA

2022-06-30 17:09

Iga Świątek i Agnieszka Radwańska zagrają dla Ukrainy! Już w lipcu 2022 odbędzie się wielki charytatywny mecz pokazowy, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na wsparcie dzieci i nastolatków dotkniętych wojną. Na wydarzeniu nie zabraknie również specjalnych gości!

Iga Świątek i Przyjaciele zapraszają na charytatywny mecz tenisowy dla Ukrainy. Polska tenisistka od początku wojny nie ukrywa swojego wsparcia i solidarności. Wspólnie ze swoim zespołem i agencją event-factory postanowiła zorganizować wydarzenie, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na pomoc ukraińskim dzieciom i nastolatkom. Głównym punktem programu będzie jeden set singla rozegrany między dwiema najlepszymi polskimi tenisistkami - Igą Świątek i Agnieszką Radwańską. Cały mecz będzie sędziowała najlepsza ukraińska tenisistka, wielokrotna zwyciężczyni turniejów WTA Elina Svitolina. Gościem specjalnym wydarzenia reprezentującym Ukrainę będzie także były piłkarz Andrij Szewczenko. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje, które będą czekać na wszystkich zgromadzonych. Tego dnia przewidziano również niespodziankę artystyczną!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2022 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

IGA ŚWIĄTEK #1GA, DODA vs IMPLANTY, PIES KARMEL TRENUJE, AUTEM NA URLOP | ESKA XD #052

Iga Świątek - Agnieszka Radwańska: kiedy mecz? DATA i MIEJSCE

Mecz Iga Świątek - Agnieszka Radwańska odbędzie się w sobotę 23 lipca 2022 roku na Tauron Arenie w Krakowie. Start wydarzenia przewidziany jest na godzinie 12:00. Na korcie, poza polskimi tenisistkami, pojawi się również Serhij Stachowski, Martyn Pawelski oraz goście specjalni, Elina Svitolina i Andrij Szewczenko.

Iga Świątek - Agnieszka Radwańska - BILETY NA MECZ

W programie wydarzenia jest mecz miksta: Agnieszka Radwańska i Serhij Stachowski vs. Iga Świątek i Martyn Pawelski oraz set meczu singlowego, gdzie Iga Świątek zmierzy się bezpośrednio z Agnieszką Radwańską. Do tego przewidziano niespodziankę artystyczną oraz rozgrzewkę na korcie wszystkich zawodników z dziećmi. Wszystkie bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie Ticketmaster.

Sonda
Czy Iga Świątek przejdzie do historii światowego tenisa?