Hype MMA 2021 - konferencja online. Kiedy, gdzie, o której godzinie i kto się pojawi?

Hype MMA 2021 - konferencja online. Kiedy, gdzie, o której godzinie i kto się pojawi?
Autor: FAME MMA Hype MMA 2021 - konferencja online. Kiedy, gdzie, o której godzinie i kto się pojawi?

Konferencja Hype MMA 1 przyciągnie uwagę fanów, którzy do tej pory zmagania popularnych gwiazd śledziły jedynie w Fame MMA. Kiedy odbędzie się spotkanie przed historyczną galą? O której godzinie start i kto weźmie udział? Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Hype MMA 2021 - konferencja online: DATA, MIEJSCE
  2. Hype MMA 2021 - konferencja: GODZINA
  3. Hype MMA 2021 - konferencja online: ZAWODNICY

Hype MMA 2021 - konferencja online. Kiedy, gdzie i o której godzinie? Internauci zastanawiają się także, którzy zawodnicy na Hype MMA 2021 dostarczą kibicom ogromnych emocji. Konferencja Hype MMA 1 jest dobrym momentem, by ujawnić nazwiska i pseudonimy bohaterów historycznej gali. Gali, za którą odpowiadają twórcy wielkiego projektu Fame MMA. Organizatorzy zrobili kolejny krok w rozwoju MMA w Polsce i zdecydowało, że każdy może wziąć udział w Hype MMA. Każdy, kto jest młodym twórcą, który lada chwila stanie się popularny i zawojuje social media. Jeśli tworzysz na YouTube, TikToku lub na Instagramie czy Facebooku i masz zajawkę do MMA, to zdecydowanie ten projekt jest dla ciebie. 

Norman Parke przed FAME MMA 10 | Koloseum

Hype MMA 2021 - konferencja online: DATA, MIEJSCE

Konferencja online Hype MMA 1 to wielkie wydarzenie. Przyciągnie uwagę fanów śledzących do tej pory zmagania popularnych gwiazd w klatce Fame MMA. Pierwsza konferencja Hype MMA odbędzie się 11 kwietnia 2021. Organizatorzy zapewniają, że jest na co czekać, ponieważ widzowie będą światkami zupełnie innego formatu niż dotychczas. 

Hype MMA 2021 - konferencja: GODZINA

O której godzinie konferencja Hype MMA 2021? Ta informacja nie została jeszcze ujawniona przez organizatorów. Podobnie jak kwestia transmisji z wydarzenia. Damy wam znać, gdy tylko poznamy więcej szczegółów.

Hype MMA 2021 - konferencja online: ZAWODNICY

Zawodnicy Hype MMA, którzy wejdą do klatki staną przed trudnym zadaniem. W pierwszej, historycznej gali będą musieli popisać się wielkimi umiejętnościami, by nie zawieść oczekiwań internautów. Nowych zawodników, którzy powalczą o kontrakt w Fame MMA poznamy właśnie 11 kwietnia. Wiadomo, że na miejscu pojawi się Mariusz 'Hejter' Słoński i Marcin 'Rafonix' Krasucki. Właśnie ci zawodnicy w ramach SuperFight skrzyżują rękawice. Kto jeszcze? Oto ogłoszone walki:

  • Adam Adix6 Woźniak - Paweł Pavllo Szwed
  • Patryk Taksi ZRT Malinowski - Władysław Władek Zijajew
  • Mateusz Zakrzew Zakrzewski - Albert Bercik2000 Ghambaryan
  • Jakub Bary Barczyk - Damian Kalbar Kalbarczyk
  • Jakub Kuba Trenuje Drożdziel - Krystian Krystianek Bartocha
  • Norbert One Norbi Krasnodębski - Oskar Blecki Lesiak

 HYPE MMA 2021 - kiedy, kto walczy i o co chodzi w Hype MMA? [DATA, MIEJSCE, ZAWODNICY]

Najnowsze