HYPE MMA 2021 - kiedy, kto walczy i o co chodzi w Hype MMA? [DATA, MIEJSCE, ZAWODNICY]

HYPE Fame MMA - kiedy, kto walczy i o co chodzi w Hype MMA? [DATA, MIEJSCE, ZAWODNICY]
Autor: Lizakowska / Fame MMA 10 HYPE Fame MMA - kiedy, kto walczy i o co chodzi w Hype MMA? [DATA, MIEJSCE, ZAWODNICY]

Hype MMA jest zupełnie nowym projektem, który może powtórzyć wielki sukces gal Fame MMA. Kiedy jest Hype MMA? Kto walczy? Jak się zgłosić i o co chodzi w Hype MMA? Wyjaśniamy i serwujemy garść szczegółów już teraz.

Spis treści

  1. HYPE MMA - o co chodzi?
  2. HYPE Fame MMA - kiedy? [DATA]
  3. HYPE MMA - kto walczy [ZAWODNICY]

HYPE Fame MMA 2021 - kiedy kto walczy? Zdecydowanie te dwa pytania najbardziej nurtują internautów, którzy wyczekują nowej formuły gal MMA twórców wielkiego projektu Fame MMA. Po dziewięciu wyjątkowych galach, w których udział wzięło mnóstwo popularnych twórców znanych z YouTube, celebrytów mających setki tysięcy obserwujących w mediach społecznościowych, czy muzyków, wiele osób oglądających wydarzenia przed komputerem zamarzyło o wielkiej karierze w mieszanych sztukach walk. Jeśli chcecie spróbować swoich sił w tym spocie, to zdecydowanie projekt Hype MMA jest dla Was. Zastanawiacie się, o co chodzi z Hype MMA? Co to jest i na czym polega? Poznajcie zasady już teraz.

JEST MI KUR** WSTYD!! ZAŁAMANY WARDĘGA po FAME MMA 9

HYPE MMA - o co chodzi?

Co to jest Hype MMA? O co chodzi i czy to to samo, co Fame MMA? Tak naprawdę to system rozgrywek, który jest stworzony z myślą o nowych, młodych twórcach. Autorzy pomysłu szukają talentów, które lada chwila staną się popularne i zawojują social media. Dla kogo jest ten projekt Hype MMA? Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej projektu dla youtuberów, tiktokerów lub osób, które rozwijają swój profil na Instagramie czy Facebooku, a przy tym wszystkim mają zajawkę na sztuki walki. Masz szansę wziąć udział w projekcie, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Prawdziwy fame i kontrakt na 5 walk czekają właśnie na Ciebie! Chęć wzięcia udziału wyrazić można za pośrednictwem strony hypemma.tv.

HYPE Fame MMA - kiedy? [DATA]

Kiedy jest Hype MMA 2021? Data wydarzenia jest zaskoczeniem. Gala odbędzie się 17 kwietnia 2021 od 19.30.

HYPE MMA - kto walczy [ZAWODNICY]

Kto walczy na Hype MMA 2021? Udział wezmą osoby, które wyrażą swoją chęć za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej wydarzenia. Oto pełna karta walk Hype MMA 2021:

  • Mariusz 'Hejter' Słoński - Marcin 'Rafonix' Krasucki - SUPER FIGHT
  • Adam Adix6 Woźniak - Paweł Pavllo Szwed
  • Patryk Taksi ZRT Malinowski - Władysław Władek Zijajew
  • Mateusz Zakrzew Zakrzewski - Albert Bercik2000 Ghambaryan
  • Jakub Bary Barczyk - Damian Kalbar Kalbarczyk
  • Jakub Kuba Trenuje Drożdziel - Krystian Krystianek Bartocha
  • Norbert One Norbi Krasnodębski - Oskar Blecki Lesiak

Najnowsze