Hubert Hurkacz: kiedy gra, dziewczyna, wiek, gdzie mieszka, ranking, rodzice

2021-07-09 10:48
Hubert Hurkacz: kiedy gra, dziewczyna, mecz, partnerka, wiek, gdzie mieszka, ranking, rodzice
Autor: AP/Associated Press/Kirsty Wigglesworth/East News Hubert Hurkacz: kiedy gra, dziewczyna, wiek, gdzie mieszka, ranking, rodzice

Hubert Hurkacz: kiedy gra, dziewczyna, mecz, partnerka, wiek, gdzie mieszka, ranking, rodzice - właśnie te hasła najczęściej wyszukują fani tenisisty. Sportowiec cały czas niestrudzenie wspina się na sam szczyt w hierarchii światowych mistrzów rakiety. Najwyższy czas zebrać konkretne informacje na temat tego niezwykle utalentowanego i ambitnego sportowca! Jeśli lubicie tenisa i jesteście miłośnikami tego widowiskowego sportu - koniecznie zapoznajcie się z informacjami na temat Huberta Hurkacza.

Spis treści

  1. Hubert Hurkacz - kiedy gra
  2. Hubert Hurkacz - dziewczyna
  3. Hubert Hurkacz - wiek
  4. Hubert Hurkacz - gdzie mieszka
  5. Hubert Hurkacz - ranking
  6. Hubert Hurkacz - rodzice

Hubert Hurkacz to najlepszy polski tenisista. Większość porównuje go nawet do polskiej legendy Wojciecha Fibaka. Hurkacz nie przestaje nas zaskakiwać na korcie podczas rozgrywek, w których mierzy się z najlepszymi na świecie konkurentami. Polacy już wielokrotnie byli pod wrażeniem jego sportowych umiejętności. Nasz sportowiec jest światowej klasy tenisistą, z którego rozgrywek na międzynarodowych kortach byliśmy już jako kibice wielokrotnie zadowoleni i pełni dumy. Po ostatniej wygranej z Rogerem Federerem ma coraz większy apetyt, na główną wygraną w Wimbledonie 2021.

Tokio 2020: medale Polaków. Kto ma największe szanse i w jakiej dyscyplinie?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Hubert Hurkacz - kiedy gra

Hubert Hurkacz swój najbliższy mecz rozegra w Londynie w piątek, 9 lipca 2021 roku, o godzinie 14:30.

Hubert Hurkacz - dziewczyna

Hubert Hurkacz bardzo dba o swoją prywatność. Na próżno więc szukać informacji o jego stanie cywilnym. Według portali plotkarskich wszystko wskazuje na to, że serce naszego tenisisty jest zajęte.

Hubert Hurkacz - wiek

Hubert Hurkacz urodził się 11 lutego 1997 roku we Wrocławiu, gdzie również dorastał i chodził do szkoły. Ten stosunkowo młody sportowiec może się poszczycić wieloma osiągnięciami w sporcie i to na arenie międzynarodowej gdzie mierzy się z najlepszymi tenisistami na świecie.

Hubert Hurkacz - gdzie mieszka

Hubert Hurkacz związany jest z miejscowością Krzyki oraz województwem dolnośląskim. Wszystko wskazuje na to, że na co dzień mieszka i żyje we Wrocławiu.

Lexy Chaplin w High League 2021: kiedy i z kim będzie walczyć? [DATA, RYWALKA]

Hubert Hurkacz - ranking

Hubert Hurkacz i jego kariera kręciły się zawsze wokół tenisa. To ten sport trenuje od najmłodszych lat i w tej dyscyplinie wspina się w szybkim tempie na Everest swoich możliwości. Mężczyzna reprezentował Polskę w Pucharze Davisa oraz wygrywał uznane i renomowane turnieje z rangi ITF Futures i ATP Challenger. Tenisista wywalczył sobie również złoty medal w mistrzostwach Polski seniorów. Może pochwalić się także nominacją do nagrody ATP w kategorii Odkrycie roku w 2018 roku, ale niestety tytuł ten przypadł finalnie komuś innemu. Hubert Hurkacz jest pierwszym polskim triumfatorem turnieju ATP Tour Masters 1000 – w Miami w 2021 roku. Hubert Hurkacz jest na 16., najwyższym w karierze, miejscu w światowym rankingu tenisistów.

Hubert Hurkacz - rodzice

Ojcem tenisisty jest Krzysztof Hurkacz. Uwielbia sport. Gdy urodził się Hubert jego ojciec grał w piłkę wodną. Miłością do basenu zaraził również syna. Mama Hubert, Zofia wprowadziłą syna w świat tenisa. Jest medalistką mistrzostw Polski

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze