Lexy Chaplin w High League 2021: kiedy i z kim będzie walczyć? [DATA, RYWALKA]

2021-07-08 13:42
Lexy Chaplin w High League 2021: kiedy i z kim będzie walczyć? [DATA, RYWALKA]
Autor: Kadr z filmu czas na zmiany... z kanału Lexy Chaplin Lexy Chaplin w High League 2021: kiedy i z kim będzie walczyć? [DATA, RYWALKA]

Lexy Chaplin w serwisie społecznościowym Instagram ma ponad półtora miliona obserwujących. Influencerka znana jest z pierwszego projektu Team X. Okazuje się, że Youtuberka zawalczy na ringu w organizacji rapera Malika Montany. Kiedy i z kim będzie walczyć?

Lexy w High League 2021: kiedy i z kim będzie walczyć? Lexy Chaplin ogromną popularność zyskała dzięki Team X organizowanego przez Stuarta Burtona. Pierwszy skład działał przez rok. W trakcie trwania tego projektu Dom X opuścili Michał Gala, Kacper Błoński i Lexy Chaplin, powodem była kłótnia. Teraz influencerzy działają oddzielnie, ale nadal można ich spotkać wspólnie w trakcie niektórych nagrań do serwisu YouTube. Okazuje się jednak, że Lexy Chaplin postanowiła zmierzyć się na ringu i zawalczyć w Hight League 2021. Chaplin zadebiutuje w formule MMA. Wcześniej wielokrotnie udowadniała, że nie boi się żadnych wyznań. Dotychczas Lexy tworzyła kontent family-frendly. Pokazywała i kreowała rzeczywistość w internecie. W debiutanckiej gali High League uczestnikami będą również Aniela Lil Masti Bogusz i Piotr czuuX Czupryn.

Ekipa Friza - ZAROBKI za sprzedaż płyty SZOKUJĄ! Ile zarobiła Ekipa? [KWOTA]

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Sonda
Z kim chcielibyście aby Lexy Chaplin zawalczyła?

Lexy w High League 2021: kiedy będzie walczyć?

Pierwsza gala High League będzie na pewno do zobaczenia w systemie PPV. Niestety nie ma jeszcze informacji gdzie dokładnie odbędzie się debiutancka gala Malika Montany. Organizatorzy nie poinformowali również kiedy dokładnie będzie możliwość obejrzenia walk. Jednak wszystko wskazuje na to, że High League odbędzie się w sierpniu 2021 roku.

Lexy w Hight League 2021: z kim walczy?

O tym z kim będzie walczyć Lexy Chaplin w trakcie pierwszej gali Hight League jeszcze nic nie wiadomo. Aktualnie trwa dobór zawodników. Organizatorzy są w trakcie negocjacji z influencerami i gwiazdami ze świata show-biznesu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze