HIGH League - konferencja z Natsu i Lexy: kiedy oglądać? [DATA, BILETY]

2021-07-22 13:46 MK
Lexy Chaplin i Natsu
Autor: materiały prasowe

Na fali popularności Fame MMA powstało wiele federacji promujących sztuki walki. Jedną z najnowszych jest ta stworzona przez rapera Malika Montanę, czyli HIGH League. Podczas wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Lexy Chaplin i Natsu. Zanim to jednak nastąpi, będą mogli oni zobaczyć starcie słowne dziewczyn w trakcie konferencji. Jej data jest już znana!

HIGH League - konferencja z udziałem zawodników, którzy staną oko w oko w oktagonie, została już ustalona. Fani mieszanych sztuk walki po raz kolejny mogą liczyć na wielkie emocje, tym bardziej, że wśród osób, które zdecydowały się podjąć wyzwanie, znalazły się gwiazdy świata mediów i internetu. Karta walk zapowiada się imponująco. Pojedynkiem, jaki budzi największe emocje, jest z pewnością ten określany mianem walki wieczoru, którego bohaterkami są Lexy Chaplin oraz Natsu. Zanim jednak kibice zobaczą efekty wielomiesięcznych przygotowań w postaci morderczych treningów, będą mogli posłuchać, co rywale mają sobie do powiedzenia podczas konferencji HIGH League.

Konferencje MMA cieszą się równie wielkim zainteresowaniem, co same gale. Nic dziwnego - zawodnicy bardzo dbają o to, by to właśnie o ich pojedynku mówiono najwięcej. Organizatorzy często dobierają zawodników w taki sposób, by zaciekawić zainteresowanych tego rodzaju dyscypliną sportową. Kiedy odbędzie się konferencja HIGH League z udziałem m.in. Natsu i Lexy Chaplin? Data jest już znana!

HIGH League konferencja - kiedy?

Kiedy konferencja HIGH League? Pierwsza gala organizacji prowadzonej przez Malika Montanę odbędzie się 28 sierpnia w Ergo Arenie. Konferencję zaplanowano natomiast na miesiąc wcześniej, 28 lipca. Wydarzenie z udziałem Natsu i Lexy Chaplin będzie miało miejsce w Warszawie.

HIGH League konferencja - bilety

Chętni będą mieli okazję zobaczyć konferencję na żywo. Bilety na konferencję HIGH League są już dostępne w serwisie Eventim. Za wejściówkę należy zapłacić 50 złotych. Start o godzinie 20:00.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Najnowsze