High League 6

i

Autor: High League

High League 6 - WYNIKI wszystkich walk. Kto wygrał 16.03.2023?

2023-03-18 23:50

Wyniki wszystkich walk na High League 6 na żywo to ratunek dla wszystkich osób, które nie mogą obejrzeć transmisji live ze sportowej gali. Wszystkie najważniejsze informacje o tym, kto wygrał na High League 18.03.2023, znajdziecie już teraz w poniższym artykule.

High League 6 - WYNIKI walk na żywo zastanawiają mnóstwo osób. Kto wygrał w oktagonie? Oficjalne wyniki High League budzą wiele emocji. Poszukują ich głównie te osoby, które z różnych powodów nie mogły z obejrzeć transmisji z wydarzenia na żywo. Jako że High League 6 to pierwsza w 2023 roku odsłona cieszącej się wielką popularnością gali, emocje są nie do opisania. Tym razem obiektem, który stał się centrum sportowych emocji, jest katowicki Spodek. Karta walk High League 6 wypełniona jest gorącymi nazwiskami. O sportowe uniesienia zadbają zawodnicy, którzy staną oko w oko w oktagonie, między innymi Lexy Chaplin i Paulina Hornik, Jarosław Jarząbkowski i Marcin Dubiel oraz Denis Bad Boy Załęcki i Paweł Tybori Tyburski. Wyniki High League 6 na żywo poznacie w tym miejscu.

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

High League 6 - konferencja z 13 marca

High League 6 - wyniki na żywo

Wyniki wszystkich walk High League 6 znajdziecie dokładnie w tym miejscu. Kto wygrał na High League 6? Lista zwycięzców będzie na bieżąco aktualizowana po każdym z zakończonych pojedynków. Start High League 6 zaplanowano punktualnie na godzinę 20:00. Poniżej przypominamy kartę walk:

  1. Mateusz Haribo Gąsiewski - Roger Salla
  2. Tomasz Szalony Reporter Matysiak - Michał Cichy
  3. Kacper Ludwiczek Bociański - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
  4. Konrad Karwat - Denis Labryga
  5. Mateusz Don Diego Kubiszyn - Dawid Załęcki
  6. Marcin Najman - Paweł Jóźwiak
  7. Denis Bad Boy Załęcki - Paweł Tybori Tyburski
  8. Lexy Chaplin - Paulina Hornik
  9. Jarosław Jarząbkowski - Marcin Dubiel
Sonda
High League 6 - która walka jest najciekawsza?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE