High League 3 KONFERENCJA live online MAJ 2022. Kiedy, o której godzinie i kto się pojawi?

2022-05-02 23:18
High League 3 KONFERENCJA live online. Kiedy, gdzie, o której godzinie i kto się pojawi?
Autor: FAME MMA High League 3 KONFERENCJA live online. Kiedy, gdzie, o której godzinie i kto się pojawi?

Pierwsza konferencja przed galą HIGH League 3 odbędzie się już 4 maja w Warszawie. Na równo miesiąc przed galą zawodnicy spotkają się w teatrze na ul. Nowogrodzkiej 49. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl.

Spis treści

  1. High League 3 konferencja live online
  2. High League 3 - zawodnicy

High League 3 konferencja live online przyciągnie dużą uwagę! Choć również sporo osób chce obejrzeć wydarzenie siedząc z zawodnikami w jednym pomieszczeniu. Kiedy, gdzie, o której godzinie i kto się pojawi? HIGH League powtórzy tradycję sprzed pierwszej i drugiej gali i powróci do teatru, gdzie zorganizuje kolejny spektakl. Pierwsza konferencja HIGH League 3 odbędzie się w środę, 4 maja, o godz. 19:00, w teatrze muzycznym na ul. Nowogrodzkiej 49 w Warszawie. To gwarantuje wielkie show, które będzie przedsmakiem wielkich emocji czekających na nas 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE. HIGH League ponownie doprowadzi do unikalnego i niespotykanego połączenia trzech różnych światów - sztuki, sportu i rozrywki.

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Sebastian Przybysz bez tajemnic! Spowiedź mistrza KSW | Andrzej Kostyra

High League 3 konferencja live online

W niesamowitym show udział wziąć mogą kibice. Bilety na konferencję oraz na drugą galę HIGH League są dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Transmisja z konferencji dostępna będzie za darmo na kanale HIGH League na YouTubie.

W głównych walkach gali HIGH League 3, 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE, wystąpią Alberto Simao, Marcin Dubiel, Robert “Robur WK” Orzechowski, Robert Hardkorowy Koksu Burneika, Aniela Lil Masti Bogusz, Zusje Astafiewa i Denis Bad Boy Załęcki. Cała karta zostanie ogłoszona podczas konferencji.

High League 3 - zawodnicy

  • Alberto Alberto Simao vs Marcin Dubiel
  • Robert Robur WK Orzechowski vs Robert Hardkorowy Koksu Burneika
  • Aniela Lil Masti Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
  • Denis Bad Boy Załęcki vs Mateusz Don Diego Kubiszyn
Sonda
Kto wygra walkę: Hardkorowy Koksu - Robur
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze