High League 2 - walka Lexy i Fagaty. O której godzinie?

2022-02-04 16:21
Lexy Chaplin i Fagata
Autor: materiały prasowe High League

Przed nami High League 2. Jednym z zaplanowanych elementów gali, które budzą najwięcej emocji, jest walka Lexy Chaplin i Fagaty. O której godzinie zobaczymy jedną z dwóch walk wieczoru? Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące pojedynku gwiazd sieci znajdziecie w poniższym artykule.

Lexy Chaplin i Fagata - ta walka na High League 2 budzi wiele emocji. Nie powinno to nikogo dziwić, biorąc pod uwagę, że to jedyny pojedynek na gali, w którym zmierzą się kobiety. Choć dziewczyny zapewniają, że nie ma między nimi konfliktu, włodarzom wydarzenia bardzo zależało na tym, by to właśnie one stanęły oko w oko w oktagonie. Czy Lexy, która była gwiazdą poprzedniej odsłony High League, wykorzysta zdobyte już doświadczenie i pokona swoją rywalkę? A może Fagata okaże się urodzonym zawodnikiem MMA i bez problemu poradzi sobie z członkinią pierwotnego Teamu X? Tego dowiemy się już w najbliższą sobotę, 5 lutego. Właśnie na tę datę zaplanowano start High League 2. Karta walk wydarzenie prezentuje się naprawdę znakomicie. Poza pojedynkiem dziewczyn zobaczymy jeszcze siedem innych. Drugą walkę wieczoru stoczą Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski i Michał Owca Owczarzak.

Sonda
Fagata vs. Lexy Chaplin - kto wygra na High League 2?

High League 2 - godzina walki Lexy i Fagaty

Start High League 2 zaplanowano na godzinę 20:00. Internautów, którzy wykupili już PPV, zastanawia jednak, o której rozpocznie się pierwsza z dwóch walk wieczoru, jaką stoczą Lexy Chaplin i Fagata. W związku z tym, że gala jest transmitowana na żywo, nie sposób dokładnie określić, kiedy dziewczyny pojawią się w oktagonie. Walki wieczoru z reguły rozpoczynają się około godziny 23:00. Warto jednak wcześniej włączyć streama, by nie przegapić tego emocjonującego pojedynku.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze