Malik Montana

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

High League 2 - kiedy jest? KARTA WALK, DATA, GODZINA

2021-11-29 11:47

Malik Montana nie zwalnia tempa! Wielkimi krokami nadchodzi druga edycja sportowego wydarzenia High League. Kiedy dojdzie do kolejnych starć zawodników, którymi będą gwiazdy sieci? Znamy datę i inne szczegóły. Sprawdźcie poniżej, kiedy i gdzie odbędzie się High League 2.

High League 2 - KARTA WALK, DATA, GODZINA. Kto walczy? Kiedy jest druga edycja High League? Najważniejsze informacje na temat jednej z popularniejszych federacji w Polsce, znajdziecie w tym artykule. Wysoka liga zadebiutowała 28 sierpnia 2021 roku. Właśnie tego dnia w Gdańsku, stoczyli pojedynki najpopularniejsi celebryci z internetu. W oktagonie nie zabrakło walk kobiet jak i mężczyzn. Pojedynki stoczyli ze sobą między innymi Bonus BGC z Japczanem, Natsu i Lexy Chaplin, a także Lil Masti i Ewa Brodnicka. Po sukcesie debiutanckiej gali, Malik Montana postanowił iść za ciosem. Niebawem będziemy świadkami High League 2. Kiedy i gdzie odbędzie się gala? Kogo zobaczymy w oktagonie?

Pierwszy wywiad Natsu po wygranej na High League: Nie słyszałam narożnika

High League 2 - kiedy jest? [DATA, GODZINA]

Kiedy jest High League 2? Okazuje się, że sportowa gala odbędzie się 5 lutego w Krakowie. Na ten moment nie znamy dokładniej godziny rozpoczęcia gali, jednak podejrzewamy że nastąpi to w podobnym czasie, jak było to podczas pierwszej odsłony, czyli wieczorem.

ZOBACZ TAKŻE: Jacek Murański odchodzi z Fame MMA do High League? Komentarz szokuje!

High League 2 - kto walczy? [KARTA WALK]

Kto walczy na High League 2? Jakie pojedynki odbędą się podczas drugiej odsłony sportowego wydarzenia Malika Montany? Podobnie jak w przypadku High League 1, karta walk budzi ogromną ciekawość. Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem jest youtuber, który miał walczyć na pierwszej gali, jednak organizatorzy zdecydowali się wycofać go z karty walk. Mowa o Piotrku Czupryn, który w sieci figuruje pod pseudonimem Young CzuuX. Oprócz tego wiemy, że w oktagonie pojawi się także Norbert Dis Gierczak. Jeśli zostaną ogłoszeni kolejni zawodnicy, na pewno Was o nich poinformujemy.

High League 2022 - gale [DATY, MIEJSCA]

Okazuje się, że Malik Montana przygotował petardę na 2022 rok. Odbędzie się wtedy nie jedna gala, a więcej! Oto rozpiska:

  • HIGH League II - 5 lutego 2022, Kraków
  • HIGH League III - 4 czerwca 2022, Gdańsk/Sopot
  • HIGH League IV - 17 września 2022, Gliwice
Sonda
High League: Oglądałeś galę?