GP Włoch 2021: Monza - kiedy i o której GODZINIE jedzie Robert Kubica? [HARMONOGRAM]

2021-09-11 17:37
GP Włoch 2021: Monza - kiedy i o której GODZINIE jedzie Robert Kubica? [HARMONOGRAM]
Autor: MIGUEL MEDINA/AFP/East News GP Włoch 2021: Monza - kiedy i o której GODZINIE jedzie Robert Kubica? [HARMONOGRAM]

GP Włoch 2021 - o której godzinie wyścig? O której jedzie Robert Kubica? Polscy kibice z niecierpliwością czekają na start polskiego kierowcy na torze Monza, czyli obiekcie, który 15 lat temu wywołał duże wzruszenie. Właśnie na tym torze, 21-letni Kubica po raz pierwszy w karierze stanął na podium w Formule 1. Harmonogram wyścigu do sprawdzenia w jednym miejscu.

Spis treści

  1. GP Włoch 2021: Monza - kiedy jedzie Kubica?
  2. GP Włoch 2021: o której jedzie Kubica?

GP Włoch 2021: Monza - kiedy i o której godzinie jedzie Robert Kubica? Zastanawiacie się, jak wygląda harmonogram GP Włoch 2021? Jeśli poszukujecie szczegółów dotyczących wyścigu na torze Monza to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w tym miejscu. GP Włoch 2021 na żywo zobaczą kibice, którzy od samego początku wspierają jedynego Polaka w historii w Formule 1. W sumie będzie to 99. start Roberta Kubicy w najbardziej prestiżowych wyścigach w motosporcie. Wrześniowy weekend z F1 będzie również szczególny, ponieważ zamiast standardowych kwalifikacji w sobotę odbył się sprint kwalifikacyjny. Plan Grand Prix wygląda zupełnie inaczej, więc nic dziwnego, że pojawiają się pytania odnośnie tego, kiedy jedzie Kubica. Podpowiadamy i serwujemy rozpiskę poniżej.

ESKA Live: zapowiedź ekskluzywnego występu Shanguy!

GP Włoch 2021: Monza - kiedy jedzie Kubica?

Robert Kubica w GP Włoch 2021 to duża niespodzianka i prezent dla polskich kibiców. Choć to też duża dawka szczęścia w nieszczęściu, ponieważ Kimi Raikkonen, z powodu zakażenia, nie mógł wystartować w wyścigu. Dla polskiego kierowcy Monza jest szczególnym torem, z którym ma pozytywne wspomnienia. To tu ścigał się w najmłodszych latach swojego życia, żyjąc na co dzień we Włoszech i to tu stanął na pierwszym, historycznym podium. Pojawił się na 3. miejscu, otrzymując gratulacje od Michaela Schumachera i... Kimiego Raikkonena. Wyścig o Grand Prix Włoch na torze Monza odbędzie się 12 września. Zdecydowanie nie możecie tego przegapić.

GP Włoch 2021: o której jedzie Kubica?

O której godzinie jedzie Robert Kubica? O której wyścig o GP Włoch 2021? Harmonogram weekendu nieco jest zmieniony, ponieważ w piątek odbyła się jedna sesja treningowa i kwalifikacje do sobotniego sprintu kwalifikacyjnego. Tuż przed nowym sposobem walki o pozycje na starcie do wyścigu odbyła się jeszcze druga sesja treningowa. Wyścig natomiast odbędzie się zgodnie z planem. Zawodnicy staną na pozycjach startowych już 12 września o godzinie 15:00. Wcześniej odbędzie się parada kierowców oraz jedno okrążenie, w czasie którego najlepsi kierowcy świata będą rozgrzewać opony.

Sonda
Robert Kubica będzie stałym kierowcą w sezonie 2022?
Najnowsze