Gabriel Arab Al-Sulwi: wzrost, pochodzenie, walki, wiek, korzenie. Kim jest zawodnik MMA?

2021-05-12 14:05 Jakub Adamiak
Gabriel Arab Al-Sulwi: wzrost, pochodzenie, walki, wiek, korzenie. Kim jest zawodnik MMA?
Autor: Kadr z filmu FAME 9 FREE FIGHT: Tybori vs Arab (FAME 8) z kanału FAME MMA Gabriel Arab Al-Sulwi: wzrost, pochodzenie, walki, wiek, korzenie. Kim jest zawodnik MMA?

Gabriel Arab Al-Sulwi to znany zawodnik mieszanych sztuk walk i bokser. Raper skradł serca fanów, którzy uwielbiają oglądać jego walki w oktagonie. To jego kolejna rywalizacja w ramach FAME MMA. Gdzie i z kim odbył pojedynki? Jaki jest jego wzrost? Kim jest Gabriel Arab Al-Sulwi?

Gabriel Arab Al-Sulwi: wzrost, pochodzenie, walki, wiek, korzenie. Al Sulwi to raper, który stał się popularny dzięki programowi Żywy Rap. Było to w 2013 roku i od tamtej pory jest o nim głośno w branży muzycznej. Jego najpopularniejsze utwory to między innymi Sio Sio, Momenty, Upadłem i Leśna piosenka. Ma na swoim koncie aż cztery albumy studyjne. Arab w swoim życiu również zajmuje się sportem. Jest zawodnikiem mieszanych sztuk walki i bokserem. Walczył między innymi dla Fight Exclusive Night. Teraz związał się z FAME MMA. Kim jest Gabriel Arab Al-Sulwi?

Piotr Szczurek - partnerka, wiek, wzrost, trener, waga, zdjęcia. Kim jest Miejski Drwal?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Gabriel Arab Al-Sulwi: wzrost

Gabriel Al-Sulwi posiada 181 centymetrów wzrostu. Oznacza to, że nie należy do najniższych mężczyzn.

Gabriel Arab Al-Sulwi: pochodzenie

Zawodnik mieszanych sztuk walk urodził się w Rzeszowie. Natomiast Gabriel Aram Al-Sulwi nie ma polskich korzeni.

Gabriel Arab Al-Sulwi: walki

Arab zadebiutował w trakcie gali FEN 24. Jego przeciwnikiem został Maciej Gantowski, znany jako Wujek samo zło. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie przez TKO. Wygrał Al-Sulwi. W trakcie gali FAME MMA 21 listopada 2020 roku w Łodzi pokonał Pawła Tryburskiego.

Euro 2021 - GRUPY, TERMINARZ, TABELA, GDZIE, POLSKA. Kiedy i z kim gramy na Euro?

Gabriel Arab Al-Sulwi: wiek

Gabriel Arab Al-Sulwi urodził się 5 lutego 1993 roku. To oznacza, że w 2021 roku obchodził 28. urodziny.

Gabriel Arab Al-Sulwi: korzenie

Gabriel Al-Sulwi mimo że urodził się w Rzeszowie, jego korzenie nie są ściśle związane z naszym krajem. Jest pochodzenia arabskiego. O rodzicach nie wiadomo zbyt wiele, tylko tyle, że katowali Araba i jego braci w dzieciństwie.

Najnowsze