Free Fight Federation 2 - KARTA WALK. Kto walczy na FFF 21.12.2019?

2019-12-21 15:25 RW
TRYBSON - KOSTRZEWA
Autor: FFF 2 - plakat

Free Fight Federation 2 - karta walk . Kto walczy na FF2? W głównym starciu były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej i srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem! Kogo jeszcze zobaczymy w walce wieczoru gali FFF w Zielonej Górze? Przekonajcie się sprawdzając kartę walk - na ESKA.pl

Free Fight Federation 2 - KARTA WALK wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Kto walczy na FFF 21.12.2019? Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl. W czasie pierwszej edycji gali zobaczyliśmy między innymi emocjonujący pojedynek Trybsona z Marcinem Najmana, a także elektryzujące starcie pomiędzy Rafałem Słodkiewiczem a bratem Mariusza Pudzianowskiego, Krystianem. Karta walk Free Fight Federation 2 to wiele równie mocnych pojedynków. W klatce zadebiutuje były kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej i jednocześnie srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski. Jego rywalem będzie Greg Collins. czyli prowadzący program program Odjazdowe Bryki Braci Collins. Świerczewski i Collins mają kilka niewyjaśnionych spraw i gorące temperamenty, co tylko dodaje pikanterii temu pojedynkowi. 

W drugiej walce wieczoru w klatce zobaczymy legendę polskiej sceny hip-hopowej, Dariusza Działka, znanego jako DJ Decks. Znany DJ przez 17 lat był członkiem składu Slums Attack, wraz z którym nagrał siedem albumów studyjnych, a także uzyskał Fryderyka - nagrodę polskiego przemysłu fonograficznego. 21 grudnia 2019 w Zielonej Górze rywalem DJ-a Decksa będzie Tomasz Słodkiewicz, młodszy z braci Słodkiewiczów. Ma on na koncie tytuł Mistrza Europy Juniorów, a także Mistrza Polski w kat. do 95 kg i Open. Kulturysta jest także szkoleniowcem, certyfikowanym trenerem personalnym oraz dietetykiem. 

Free Fight Federation 2 - KARTA WALK

Free Fight Federation 2 - KARTA WALK

Free Fight Federation 2019 odbędzie się 21 grudnia w Zielonej Górze. To druga edycja wydarzenia MMA, którą transmituje telewizja przez Polsat. Celem organizatorów jest konfrontowanie w formule MMA zawodników, którzy zasłynęli w mediach i internecie. Wiadomo już, które gwiazdy MMA wystąpią na podczas drugiej edycji wydarzenia. W karcie walk pojawili się muzycy, ale również sportowcy, których kojarzymy z innych dyscyplin sportowych - Piotr Świerczewski, były reprezentant Polski w piłkę nożną, a także Damian Kostrzewski, były reprezentant Polski w piłkę ręczną. 

Free Fight Federation 2 - KARTA WALK

  • Piotr Świerczewski - Greg Collins
  • Dariusz Działek (DJ Decks) - Tomasz Słodkiewicz
  • Paweł Trybała (Trybson) - Damian Kostrzewa
  • Damian Osytek (Rest Dixon37) - Rafał Kryla (Tito)
  • Karolina Brzuszczyńska (Way of Blonde) - Patrycja Zahorska (Lady Squat)
  • Filip Bątkowski - Hubert Sulewski
  • Justyna Haba (Lara Croft) - Klaudia Pawicka
Najnowsze