Finał Euro 2024 - KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kto sędziuje w ostatnim meczu?

i

Autor: RALF HIRSCHBERGER/AFP/East News Finał Euro 2024 - KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kto sędziuje w ostatnim meczu?

MISTRZOSTWA EUROPY

Finał Euro 2024 - KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Kto sędziuje w ostatnim meczu?

2024-07-09 12:45

Niemcy, Francja, Grecja, Hiszpania dwa razy z rzędu, Portugalia, Włochy, to zwycięzcy ostatnich mistrzostw Europy w piłkę nożną. Już wiadomo, że Włosi nie obronią tytułu zdobytego trzy lata temu. Kiedy jest finał Euro 2024? O której godzinie mecz finałowy? Kto sędziuje? Poznajcie odpowiedzi i przygotujcie się na huczną ceremonię zamknięcia!

Spis treści

  1. Finał Euro 2024 - KIEDY?
  2. Finał Euro 2024 - O KTÓREJ GODZINIE?
  3. Finał Euro 2024 - KTO SĘDZIUJE?

Kiedy jest finał Euro 2024? Ledwo zaczęły się wielkie emocje, oglądaliśmy elektryzujące starcia i byliśmy świadkami zaskakujących rozstrzygnięć, a już powoli kończymy turniej. Lada chwila poznamy najlepszą reprezentację narodową Starego Kontynentu. Mistrzostwa Europy w Niemczech zapamiętamy szczególnie ze względu na niespodziewane wyniki. Chorwacja zdobywając dwa punkty nie wyszła z grupy, a Austria awansowała do fazy pucharowej z pierwszego miejsca. Była wyżej niż Francja, Holandia i Polska. Co jeszcze działo się na mistrzostwach Europy? Tegoroczny turniej upłynął pod znakiem goli samobójczych. Tych padło aż dziesięć, a rekord wynosi jedenaście. 

Mecze reprezentacji Polski 2024 - kiedy i z kim gra Polska w piłkę nożną? [TERMINARZ]

Szymon Marciniak i Jakub Błaszczykowski w Alei Gwiazd Stadionu Narodowego

Finał Euro 2024 - KIEDY?

Finał Euro 2024 to przede wszystkim walka o tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu, ale nie tylko. Zaplanowano huczne zakończenie turnieju oficjalną ceremonią, w czasie której odbędą się pokazy taneczne. Show uświetni występ oficjalnych twórców hymnu mistrzostw. Grupa Meduza razem z OneRepublic oraz ze śpiewającą Leony wykonają hit "Fire". Wszystko to już 14 lipca 2024. To dzień oficjalnego zakończenia Euro 2024!

Finał Euro 2024 - O KTÓREJ GODZINIE?

Godzina finału Euro 2024 jest idealna, by spędzić emocjonujący, niedzielny wieczór przed telewizorem. Początek spotkania o godzinie 21:00, ale transmisja telewizyjna rozpocznie się dużo wcześniej. Studio w TVP Sport rozpocznie się o 18:00 i wtedy poznacie opinie ekspertów w studio. Występ grupy Meduza z hitem "Fire" i oficjalna ceremonia zamknięcia turnieju nastąpi o 20:40. 

Szymon Marciniak - wiek, rodzina, dzieci, zarobki, mecze, wzrost, prywatnie, statystyki

Finał Euro 2024 - KTO SĘDZIUJE?

Sędzią finału Euro 2024 jest Szymon Marciniak? Na kilka dni przed finałem w sieci pojawiły się takie doniesienia. Czekamy na oficjalne potwierdzenie tej wiadomości!

Listen on Spreaker.