Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Roślik. Fame MMA 11 - WYNIK WALKI 2.10.2021

2021-10-02 23:03
Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Roślik. Fame MMA 11 - WYNIK WALKI 2.10.2021
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 11: Media Trening + Ceremonia Ważenia // YouTube.com/FAME MMA Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Roślik. Fame MMA 11 - WYNIK WALKI 2.10.2021

Wynik walki Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Rośli na Fame MMA 11 interesuje wiele osób. Kto wygrał? Jak wyglądało te starcie? Czy końcowy werdykt jest sprawiedliwy? Poznajcie wszystkie szczegóły w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Roślik: wynik walki
  2. Filipek - Ferrari 2.10.2021: wynik i przebieg

Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Roślik: wynik walki na Fame MMA 11 interesuje wiele osób. Nic dziwnego, w końcu mamy do czynienia z pojedynkiem pomiędzy dwoma ciekawymi zawodnikami. Z jednej strony raper, który ma na koncie dwie wygrane i jedną porażkę. Z drugiej strony mistrz efektownych nokautów, czyli Amadeusz Roślik. Ferrari przed tym pojedynkiem miał na koncie dwa zwycięstwa i trzy porażki. Przekonajcie się i sprawdźcie poniżej, komu poprawił się bilans walk!

Fame MMA 11 WYNIKI wszystkich WALK NA ŻYWO. Kto wygrał na Fame MMA 2.10.2021?

Rising Star Polska 2021 - gala finałowa z wielkimi gwiazdami!

Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Roślik: wynik walki

Wynik walki Filipek - Ferrari 2 października 2021 poznacie w tym miejscu. To siódme starcie w karcie. Dla najbardziej zniecierpliwionych przygotowaliśmy niespodziankę. Fame MMA 11 relacja online czeka, a w niej opis tego, co się dzieje z Areny, prosto z gali w Gliwicach!

  • Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą zostaje Amadeusz Ferrari Roślik

Filipek - Ferrari 2.10.2021: wynik i przebieg

Wynik walki Filipek Ferrari na Fame MMA 11 to jedno, ale liczy się również to, jak wyglądała walka. Przebieg każdej z rund poznacie w tym miejscu, a dodatkowo podrzucimy wam komentarze samych zawodników.

I RUNDA: Amadeusz Ferrari Roślik - Filip Filipek Marcinek

Runda rozpoczęła się od presji ze strony Filipka. Błyskawicznie poszedł po nogi Filip Marcinek, ale wybronił się Amadeusz Roślik. Ferrari w górze i zadał mnóstwo cepów na głowę rapera. Jak on to przetrwał! Chwilę później losy walki się odwróciły! Filipek znalazł się w górze.

II RUNDA: Amadeusz Ferrari Roślik - Filip Filipek Marcinek

Początek drugiej rundy, mocne uderzenie prawą ręką. Trzyma ręce w dole Amadadeusz Roślik, stracił siły przy tych szaleńczych atakach w pierwszej rundzie. Nie atakował swojego rywala, cały czas w defensywie i czekał cierpliwie na odsłonięcie się jego rywala.

Głośne "Filipek" ze strony gliwickiej publiczności. Potężne zmęczenie ze strony obu zawodników.

III RUNDA: Amadeusz Ferrari Roślik - Filip Filipek Marcinek

Filipek prawy cios w pierwszych sekundach trzeciej rundy. Raper cały czas stara się skracać dystans. 2 minuty przed końcem w desperackich próbach obalenia Amadeusz Roślik. Udało się to 1 minutę 30 sekund przed końcem walki. Resztkami sił starał się kontrolować obronę Filip Marcinek.

30 sekund przed końcem dosiad ze strony Ferrariego. Sędzia podniósł pojedynek, ale koniec walki!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze