FAME MMA UK - WALKI, ZAWODNICY i KARTA WALK. Kto walczy na gali w Anglii?

2019-12-14 22:23 RW
FAME MMA UK - WALKI, ZAWODNICY i KARTA WALK. Kto walczy na gali w Anglii?
Autor: Piotr Hukalo/East News FAME MMA UK - WALKI, ZAWODNICY i KARTA WALK. Kto walczy na gali w Anglii?

Fame MMA UK - walki, do których dojdzie będą elektryzować polskich, ale również zagranicznych kibiców. Po sukcesie w Polsce, federacja Fame MMA postanowiła poszerzyć swoją działalność i zorganizować zagraniczną galę. Do klatki wejdą polscy zawodnicy, ale również brytyjscy celebryci. Kto dokładnie? Przekonajcie się sprawdzając pełną kartę walk na ESKA.pl

FAME MMA UK - walki, które wpisali organizatorzy na listę, zapowiadają się emocjonująco. Co się będzie działo podczas Fame MMA UK?Karta walk w całości do sprawdzenia na ESKA.pl. Jednym z najważniejszych starć wieczoru będzie pojedynek polskich zawodników, których znacie z YouTube. Oficjalnie w Fame MMA UK weźmie udział Dawidem Malczyńskim, który skrzyżuje rękawice z Adrian Polak. Ten pierwszy zwyciężył pod koniec października walcząc z Tomkiem Olejnikiem. Ten drugi w ostatniej chwili zgodził się na tę walkę, ponieważ poprzedni zawodnik zrezygnował. Adrian Polak przekonuje, że przez ostatnie pół roku w ogóle nie trenował i nie zajmował się MMA. Mimo to ma nadzieję, że da starcie na najwyższym poziomie. 

Pierwsza walka tych zawodników miała miejsce podczas gali Fame MMA 2 w Poznaniu, 13 października 2018 roku. Wówczas zwycięzcą pojedynku po niejednogłośnej decyzji sędziów był Dawid Malczyński.  

 

Fame MMA UK - KARTA WALK

Karta walk Fame MMA UK, to nie tylko starcie Dawida Malczyńskiego z Adrianem Polakiem. W zamkniętej klatce zawalczy również współorganizator gal Fame, Wojtek Gola. Jego rywalem będzie Joel "JMX" Morris. Emocje podczas Fame MMA UK gwarantuje również pojedynek Ashley Marie - Georgia Harrison. Pierwsza zawodniczka znana jest wszystkim widzom na YouTube, a druga dała się poznać za sprawą Love Island.

Fame MMA UK 2019 - KARTA WALK

  • Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański
  • Mike Fox - Andrew Henderson
  • Joel "JMX" Morris - Wojtek Gola
  • Sam Gowland - Marty McKenna
  • Daniel "Dapper Laughs" O’Reilly - Michael "Harvey" Jr
  • Ashley Marie - Georgia Harrison
  • Ally Law - Harry "Nightscape" Gallagher
  • Casey Barker - Callum Markie
Najnowsze