Fame MMA 10 PPV - koncerty. Kto wystąpi i zaśpiewa na Fame MMA 15.05.2021? [GWIAZDY]

Fame MMA 10 PPV - koncerty. Kto wystąpi i zaśpiewa na Fame MMA 15.05.2021? [GWIAZDY]
Autor: FAME MMA / Biuro Prasowe Fame MMA 10 PPV - koncerty. Kto wystąpi i zaśpiewa na Fame MMA 15.05.2021? [GWIAZDY]

Koncerty na Fame MMA to już tradycja. Muzyczne występy gwiazd sceny zazwyczaj odbywają się w środku i pod koniec wydarzenia. Pozwalają odetchnąć i uspokoić nerwy po elektryzujących starciach w oktagonie. Kto wystąpi na Fame MMA 10? Kto zagra koncert 15 maja 2021? Przekonajcie się sprawdzając listę już teraz.

Spis treści

  1. Fame MMA 10 PPV - koncerty
  2. Fame MMA 10 PPV - godzina

Fame MMA 10 PPV - koncerty. Kto wystąpi i zaśpiewa na Fame MMA 15.05.2021? Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o koncerty na Fame MMA 10? Gwiazdy, które zaśpiewają tuż obok oktagonu to znane osobistości. Nie muzyczne gwiazdy będą jednak głównymi bohaterami wieczoru. Ten tytuł należy przyznać Don Kasjo, który w ostatniej walce na Fame MMA 10 na żywo zmierzy się z Normanem Parke, czyli byłą gwiazdą UFC. Fame MMA 10 PPV to również rozwiązanie wieloletniego konfliktu pomiędzy Arkiem Tańculą a Mateuszem Murańskim. Aktorzy znani z serialu Lombard, życie pod zastaw na pewno dadzą elektryzujący pojedynek, ponieważ będą możliwe uderzenia łokciami. Karta walk Fame MMA 10 to również pojedynek kobiet o pas federacji. Kamila Wybrańczyk zmierzy się o tytuł z Martą Linkiewicz. Adrian Polański natomiast stanie przed szansą odebrania pasa mistrzowskiego Dawidowi Malczyńskiemu.

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Fame MMA 10 PPV - koncerty

Koncerty na Fame MMA to już tradycja. W czasie poprzednich edycji tuż obok okrągłej klatki występowali m.in. Kubańczyk, Żabson, czy zespół Masno. Specjalny koncert z hotelu dał natomiast Malik Montana. W czasie Fame MMA 10 nie będzie brakować muzycznych wrażeń. Swoje utwory wykona Smolasty, który w ostatnim czasie wydał takie utwory, jak: Cartier z Kizo, Powiedz z Qry, czy Tyson Fury, Hula Hop i Duchy solowo. To jednak nie koniec niespodzianek, jeśli chodzi o koncerty na Fame MMA 10. Wystąpi również Young Igi, który wspólnie z przyjaciółmi stworzył projekt OIO. Wspólnie z Otsochodzi oraz Oki, wydał utwór Amerykańskie teledyski, Moonwalk, czy Przypadkiem. 

Fame MMA 10 PPV - godzina

O której zaczyna się Fame MMA 10? Godzina wydarzenia nie jest tajemnicą. Oficjalne studio przed Fame MMA rozpocznie się o godzinie 19:30. Gośćmi w studio będą Wojtek Gola, Michał Boxdel Baron, czyli jedni ze współzałożycieli federacji. Pierwsza walka odbędzie się w okolicach godziny 20:00 lub chwilę po. Warto pamiętać, że walki na Fame MMA 10 za darmo będą pokazane. 

Najnowsze