Fame MMA Reborn. KIEDY, GDZIE i O KTÓREJ? Kto walczy na Fame MMA w grudniu? [KARTA WALK]

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame MMA Reborn. KIEDY, GDZIE i O KTÓREJ? Kto walczy na Fame MMA w grudniu? [KARTA WALK]

SPORT

Fame MMA Reborn 2023 - KIEDY, GDZIE i O KTÓREJ? Kto walczy na Fame MMA?

2023-12-04 22:22

Fame MMA Reborn 2023 - data, miejsce, karta walk, czyli trzy najbardziej podstawowe kwestie. Jednak niewątpliwie to walki na Fame MMA Reborn 2023 wywołują największe emocje i ciekawość. Do okrągłej klatki wracają najbardziej znane gwiazdy internetu, ale również sportu. Przed nami gala, jakiej jeszcze nie było z uniesieniami na najwyższym poziomie. Poznajcie szczegóły Fame MMA Reborn już teraz.

Spis treści

 1. Fame MMA Reborn 2023 - KIEDY?
 2. Fame MMA Reborn 2023 - GDZIE?
 3. Fame MMA Reborn 2023 - O KTÓREJ GODZINIE?
 4. Fame MMA Reborn 2023 - KARTA WALK

Fame MMA Reborn 2023 - kiedy, gdzie i o której godzinie? Zastanawiacie się, kto walczy na Fame MMA Reborn w grudniu 2023? Karta walk elektryzuje fanów topowych gwiazd świata internetu. Zgodnie z nazwą ostatniej w 2023 roku gali będziemy mieć do czynienia z wojowniczym odrodzeniem poszczególnych osobistości. Karta walk Fame MMA Reborn 2023 zawiera między innymi pojedynek z udziałem Sylwestra Wardęgi, którego marzeniem jest poprawienie statystyk. Do tej pory w dwóch walkach odniósł on dwie porażki. Najpierw z Kacprem Błońskim, a później z Dannym Ferrerim. Teraz stanie przed kolejnym dla siebie wyzwaniem i w tym pojedynku ciężko jest wskazać faworyta. Do klatki wracają też Norman Parke, Piotr Szeliga, Patryk Bandurski czy chociażby Marcin Wrzosek. Sama gala początkowo miała odbyć się w drugiej połowie listopada, jednak organizatorzy postanowili nieco zmienić plany. Wszystko po to, by zakończyć rok z freak-fightami mocnym uderzeniem.

Wojtek Gola - wiek, rower, choroba, koty, wzrost, zarobki, partnerka, tatuaże, kiedyś

Borek zna już rywala Adamka w FAME! Opadną wam szczęki

Fame MMA Reborn 2023 - KIEDY?

Kiedy jest Fame MMA Reborn 2023? Następna gala najpopularniejszej federacji freak-fightowej w Europie odbędzie się w pierwszej połowie ostatniego miesiąca roku. Dokłada data Fame MMA Reborn to 9 grudnia 2023. Kolejna gala, jubileuszowa dwudziesta ma mieć miejsce w lutym.

Fame MMA Reborn 2023 - GDZIE?

Gdzie się odbędzie Fame MMA Reborn 2023? Miejsce wydarzenia nie jest zaskoczeniem. Po raz czwarty gala sygnowana logo tej federacji odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Pierwsza gala w tym miejscu to Fame MMA 3, druga to Fame MMA 15, a trzecia, to Fame MMA 18, w czasie której walka wieczoru to pojedynek Kacpra Błońskiego z Amadeuszem Roślikiem.

Fame MMA Reborn 2023 - O KTÓREJ GODZINIE?

O której godzinie jest Fame MMA Reborn 2023? Gala okraszona hasłem "odrodzenie" rozpocznie się o 19:30. Wtedy odpalone zostanie specjalne studio, w czasie którego poznamy opinie zaproszonych gości. Pierwsze walki rozpoczną się około 20:15. 

Fame MMA Reborn 2023 - KARTA WALK

Kto walczy na Fame MMA Reborn 2023? Karta walk ostatniej gali w roku stoi na bardzo wysokim poziomie. Zobaczymy zawodników, którzy wracają do klatki po dłuższej przerwie, ale także pojedynki sportowców, których doskonale znacie. Do klatki wejdą między innymi Norman Parke, Piotr Szeliga, Patryk Bandurski, Dominik Zadora, Michał Pasternak, Amadeusz Roślik, Marcin Wrzosek, czy objawienie żeńskiego MMA, Elizabeth Anorue.  Karta walk Fame MMA Reborn 2023 aktualna do sprawdzenia poniżej.

 • Sylwester Wardęga & Wojtek Goła - Sebastian Fabijański & Tomek Olejnik: walka wieczoru / boks, małe rękawice
 • Patryk Bandurski - Piotr Szeliga / boks, małe rękawice
 • Norman Parke - Maciej Sulęcki / k-1, małe rękawice
 • Amadeusz Roślik - Kornel Regel / MMA
 • Dariusz Kaźmierczuk - Norbert Gierczak / MMA
 • Dominik Zadora - Michał Pasternak / boks, małe rękawice
 • Elizabeth Anorue - Natalia Korgol / K-1, małe rękawice
 • Jakub Maślanka - Grzegorz Gancewski
 • Natan Marcoń - Adrian Polański
 • Iga Kozińska - Weronika Malinowska / K-1, małe rękawice
 • Bartfai Adam Security Adam - Jakub Guzik Szymański / MMA
 • Marcin Wrzosek - Tomasz Gromadzki / K-1, małe rękawice