Fame MMA 8 - KONFERENCJA. Kiedy, o której godzinie, kto będzie i co się będzie działo?

2020-10-18 11:26 Rafał Wróblewski
Fame MMA 8 - KONFERENCJA. Kiedy, o której godzinie, kto będzie i co się będzie działo?
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 8: Official Trailer / https://www.youtube.com/channel/UCp91i5P0MGWV4VXfbCxx5WA Fame MMA 8 - KONFERENCJA. Kiedy, o której godzinie, kto będzie i co się będzie działo?

Konferencja Fame MMA 8 dostarczy kibicom ogromnych emocji. Będzie to swego rodzaju preludium do tego, co wydarzy się w drugiej połowie listopada. Kiedy oglądać spotkanie z zawodnikami? O której godzinie konferencja? Szczegóły przybliżamy w jednym miejscu na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Fame MMA 8 - konferencja: kiedy, data
  2. Fame MMA 8 - konferencja: godzina
  3. Fame MMA 8 - konferencja: co się będzie działo?

Fame MMA 8 - konferencja. Kiedy, o której godzinie, kto będzie i co się będzie działo? Pytania intrygują wszystkie osoby, które z niecierpliwością czekają na kolejną galę. Czekają, ponieważ karta walk Fame MMA 8 zapowiada wielkie emocje. W okrągłej klatce kibice oglądający transmisje na żywo zobaczą Marcina Najmana, który skrzyżuje rękawice z Kasjuszem Życińskim. Nie będzie to jednak walka wieczoru Fame MMA 8. Włodarze tym mianem oznaczyli pojedynek Kacpra Błońskiego z Marcinem Dubielem. Uniesienia zagwarantuje również raper Sobota, który spróbuje udowodnić, że pomimo wieku jest w dobrej dyspozycji. Jego rywalem będzie Filipek, którego możecie znać z hitu Dementor, nagranego z Tymkiem. Sporo będzie się działo na gali, ale emocji dostarczy również pierwsza konferencja Fame MMA 8

Fame MMA 8 - konferencja: kiedy, data

Fame MMA 8 konferencja prasowa na pewno sprawi, że emocje w klatce będą jeszcze większe. Już teraz pomiędzy wieloma zawodnikami iskrzy, a po konferencji będzie prawdziwy ogień. Nieporozumienie wystąpiło pomiędzy Kasjuszem Życińskim a Marcinem Najmanem, Sobotą a Filipkiem, ale przede wszystkim pomiędzy Kacprem Błońskim a Marcinem Dubielem. Pierwsza konferencja prasowa przed Fame MMA 8 odbędzie się 18 października 2020.

Fame MMA 8 - konferencja: godzina

O której godzinie konferencja prasowa Fame MMA 8? Rozpocznie się ona 18 października punktualnie o 18:00. Transmisja na żywo na pewno dostarczy ogromnych emocji.

Fame MMA 8 - konferencja: co się będzie działo?

Co się będzie działo podczas Fame MMA 8 - konferencji prasowej? Z powodu aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju, konferencja odbędzie się bez udziału mediów. Zapewniamy jednak, że najważniejsze szczegóły z pierwszego spotkania z zawodnikami poznacie na ESKA.pl.

PUDZIANOWSKI kontra POPEK na FAME MMA? Jest DEKLARACJA [Arena Koloseum #6]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze