FAME MMA 7 - z kim walczy Marta 'Linkimaster' Linkiewicz? Znacie ją z reality-show!

2020-08-02 20:43 EK
FAME MMA 7 - z kim walczy Marta 'Linkimaster' Linkiewicz? Znacie ją z reality-show!
Autor: screen z YouTube/FAME MMA

Siódma gala FAME MMA odbędzie się już niedługo, bo w sobotę 5 września. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla widzów wielką petardę, ponieważ gwiazdą wieczoru będzie Popek. W oktagonie nie zabraknie również walki kobiet. Kto jest przeciwniczką Marty 'Linkimaster' Linkiewicz? Sprawdźcie na ESKA.pl.

FAME MMA 7 - z kim powalczy Marta 'Linkimaster' Linkiewicz? Kim jest jej rywalka? Odpowiedzi na takie pytania szuka wielu internautów. 2 sierpnia 2020 roku o godzinie 18:15 rozpoczęła się konferencja popularnej gali FAME MMA. Wydarzenie odbyło się na żywo, a wszyscy zainteresowani mogli obejrzeć transmisję również w internecie. Spotkanie rywali twarzą w twarz wywołało jak zawsze wiele emocji. Dodatkowo w tym czasie stęsknieni fani ciekawymi walkami, mogli poznać pełną kartę walk. 7. edycja FAME MMA odbędzie się już lada moment, bo 5 września 2020 roku. W walce wieczoru wystąpi Popek zmierzając się ze Stiflerem, którego możecie kojarzyć z programu Warsaw Shore. W oktagonie zmierzą się ze sobą również:

  • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
  • Kamil Hassan - Maksymilian "Wiewióra" Wiewiórka
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewc" Szewczyk
  • Don Kasjo - Lupa (K1)
  • Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Paweł Tyburski
  • Mariusz "Hejter" Słoński - Tomasz Olejnik
FAME MMA 7 - zwiastun/trailer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

FAME MMA 7 - z kim walczy Linkiewicz?

Oprócz męskich walk, widzowie 5 września 2020 roku będą mieli okazję zobaczyć również damskie spotkanie w oktagonie. Podczas 7. edycji FAME MMA 7 nie zabraknie Marty 'Linkimaster' Linkiewicz, która zmierzy się oficjalnie z Martą "Martirenti" Rentel. Kim jest przeciwniczka Linkiewicz? Otóż Martirenti to 25-letnia uczestniczka nowego programu Fame czy Shame. Ponadto można rzec, że jest królową TikToka, gdyż obserwuje ją tam ponad 1,7 mln osób. Jak myślicie, która z dziewczyn ma większą szansę na wygraną? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej!

Najnowsze