Fame MMA 7 - konferencja 2. Kiedy jest, ile kosztują bilety i gdzie się odbywa?

2020-08-30 16:57 Rafał Wróblewski
Fame MMA 7 - konferencja 2. Kiedy jest, ile kosztują bilety i gdzie się odbywa?
Autor: YouTube.com/FAME MMA // screen z filmu na YouTube: FAME MMA 7: I Konferencja Fame MMA 7 - konferencja 2. Kiedy jest, ile kosztują bilety i gdzie się odbywa?

Druga konferencja Fame MMA 7 przed nami. Kolejny raz zawodnicy, którzy we wrześniu wejdą do oktagonu będą musieli wytrzymać presję i nie dać się sprowokować swojemu rywalowi. Wśród bohaterów między innymi Marcin Najman, Adrian Polański, Arkadiusz Tańcula, czy Amadeusz Roślik. Kiedy jest druga konferencja przed Fame MMA 7? Gdzie się odbywa i po ile kupić bilety? Garść szczegółów przybliżamy na ESKA.pl.

Fame MMA 7 - konferencja 2. Kiedy jest, ile kosztują bilety i gdzie się odbywa? Te trzy pytania najczęściej zadają sobie fani walk, które mają miejsce w ramach tej organizacji. Tym bardziej teraz, gdy karta walk Fame MMA 7 wygląda bardzo pokaźnie. Internauci będą świadkami starcia pomiędzy Tomaszem Olejnikiem a Mariuszeń Słońskim. Ciekawie zapowiada się również pojedynek pomiędzy Marcinem Najmanem a Dariuszem Kazimierczukiem oraz Adrianem Polańskim a Amadeuszem Roślikiem. W walce wieczoru na FAME MMA 7 zawalczy natomiast Popek, a jego rywalem będzie Stifler. Wszystkich zawodników zobaczymy podczas 2 konferencji prasowej.

Fame MMA 7 - WALKI, DATA, MIEJSCE. Kiedy i gdzie Fame MMA 2020?

Fame MMA 7 - 2 konferencja

Kiedy jest Fame MMA 7 - 2 konferencja? Odbędzie się ona 30 sierpnia 2020 o godzinie 18:00. Czyli na sześć dni przed oficjalną galą, na której pojawią się znane postaci polskiego internetu. Miejsce nie zostało jeszcze potwierdzone, ale można się spodziewać, że będzie to Klub Muzyczny B17, znajdujący się przy ulicy Bułgarskiej 17 w Poznaniu. Bilety na 2 konferencję Fame MMA 7 lada chwila będą w sprzedaży. 

Stifler zdradził, co zrobił, gdy zobaczył Popka! Będziecie w szoku! FAME MMA 7

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Warto pamiętać, że na konferencję prasową jest limitowana ilość miejsc! Ze względów bezpieczeństwa nie można robić zdjęć z zawodnikami. Tak jak w przypadku pierwszej konferencji, jedna osoba może zakupić maksymalnie dwa bilety, a każdy bilet musi być imienny. Co więcej, w trakcie trwania wydarzenia obowiązują zasady: sprawdzania temperatury, noszenie maseczki, dezynfekcja dłoni, zachowanie dystansu społecznego.

Jeśli skończyliście 14. rok życia (ukończone w dniu wydarzenia) możecie uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie. Jeśli nie skończyliście 14. lat, możecie przebywać na konferencji pod opieką osoby dorosłej do tego uprawnionej. Co ważne, opiekun również musi posiadać bilet. 

Co działo się podczas I konferencji? Możecie zobaczyć oglądając wideo:

Najnowsze