Fame MMA 7 - kiedy i gdzie walki? [DATA, MIEJSCE]

2020-07-08 7:50 RW
Fame MMA 7 - kiedy i gdzie walki? [DATA, MIEJSCE]
Autor: FAME MMA / Biuro Prasowe Fame MMA 7 - kiedy i gdzie walki? [DATA, MIEJSCE]

Fame MMA 7 rozgrzeje fanów popularnych gwiazd, a także miłośników mieszanych sportów walk. Kiedy i gdzie siódma odsłona gali? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl!

Fame MMA 7 - kiedy i gdzie walki? Zastanawiacie się, jak będzie wyglądać Fame MMA 7? Data i miejsce, to szczegóły, które przybliżamy w tym miejscu na ESKA.pl. Nie mamy wątpliwości, że to jedno z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych przez polskich internautów sportowych wydarzeń w najbliższym czasie. Elektryzować będzie starcie Adriana Polaka z Amadeuszem Ferrari, a także Kamila Hassana z Maksymilianem Wiewiórką. Na siódmej gali z cyklu Fame, ostatni raz w okrągłej klatce ma stanąć Marcin Najman. Bokser kilka miesięcy temu oficjalnie ogłosił zakończenie kariery w tej dyscyplinie. Pytanie: kiedy jest Fame MMA 7 zadają sobie również fani Popka. Paweł Mikołajuw po trzech przegranych i jednej wygranej walce w ramach KSW, postanowił przenieść się do federacji Fame. 

Wojtek Gola przed FAME MMA 7: Zmieniliśmy datę gali dla kibiców

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Fame MMA 7 - kiedy i gdzie?

Kiedy jest Fame MMA 7? Dni do gali, w której weźmie udział między innymi Popek i Adrian Polak, odlicza wiele osób. Wydarzenie odbędzie się po czterech miesiącach od ostatnich walk w ramach tej federacji. Fame MMA 7 odbędzie się 5 września 2020 roku! Miejsce wydarzenia nie jest jeszcze znane.

Najnowsze